ГОЛОВНА  |  КОНТАКТИ  |  ФОРУМ  |  ВІДГУКИ
Відпочивайте на курортах Карпат!
  РУС  
Меню
 Відпочинок в Карпатах
 Львівщина
 Івано-Франківщина
 Закарпаття
 Нерухомість в Карпатах
 Карпатська кухня
 Новини Карпат
 Лікування
 Цікаве в Карпатах
 Фото Карпат
 Пошук попутника
Вибір за ціною
Пошук
Реклама
Сузір'я
У даній категорії для відпочинку та оздоровлення пропонується:
садиба
Східниця: приватна садиба
У номері:
Опалення, шафа, стіл,
супутникове ТБ, рушники, постіль,
санвузел, душ, спільна кухня
ціна: 50-60 грн. з особи
детальніше...

садиба Віти Степанівни
Східниця: приватна садиба
У номері:
Опалення, шафа, стіл,
супутникове ТБ, посуд, чайник,
рушники, постіль, холодильник,
санвузол, душ, спальня,
фен, мікрохвильова піч
ціна: від 60 грн. з особи
детальніше...

Трускавецькурорт
Трускавець: приватний будинок
У номері:
Опалення, шафа, стіл,
Рушники, постіль,
Кухня, ТБ, посуд, WI-FI
ціна: 80 грн. з особи
детальніше...

садиба 555
Східниця: приватна садиба 555
У номері:
Опалення, шафа, стіл,
супутникове ТБ, посуд, чайник,
рушники, постіль, WIFI
санвузол, душ, спальня,
кухня для самост.приготування
ціна: 60-80 грн. з особи
детальніше...




  • Дата поездки неизвестна

Актуальні статті
Територія областей Карпатського регіону України складає 56,6 тис.км2 (9,4% від загальної площі України). На ній проживає 6187,1 населення (12,9% від загальної кількості населення в Україні).
Головними передумовами формування природно-рекреаційного потенціалу областей Карпатського регіону, розвитку санаторно-курортного лікування, відпочинку та туризму є власне рекреаційні території, мінеральні води і лікувальні грязі.
детальніше...

В середньому 81% опитуваних хворіли протягом року. Серед захворювань, від яких найчастіше потерпає сільське населення, переважають: серцево-судинні захворювання – 55%, інші неінфекційні захворювання – 48%, травми, ушкодження – 11%, онкологічні захворювання – 4%, харчове отруєння – 3%, гепатит – 2%, туберкульоз – 1%, менінгіт – 0,8%, дифтерія – 0,6%. Приблизно в кожному четвертому випадку хворі не одержали необхідної допомоги, медикаментів або устаткування.
детальніше...

Невід’ємною складовою формування і побудови соціально-орієнтованої ринкової економіки областей Карпатського регіону є реалізація комплексу заходів, пов’язаних з розвитком соціального захисту населення, охорони здоров’я, удосконалення міжнаціональних відносин в усіх сферах суспільного життя.
детальніше...

Порівняно з 1980 роком кількість санаторіїв та пансіонатів з лікуванням збільшилась в 1,4 рази, баз відпочинку – майже у 3 рази, туристичних баз більше як в 2 рази. Одночасно в 1,8 рази зменшилась кількість санаторіїв-профілакторіїв. Табори відпочинку функціонували раніше як літні піонерські табори і були на утриманні різних установ.
детальнее...



ВИБІР КУРОРТУ
 Моршин
 Орявчик
 Славське
 Східниця
 Трускавець
 Поляниця (Буковель)
 Татарів
 Берегове
 Мукачеве
 Пилипець
 Поляна
 Солотвино
 Шаян
Погода

Курс валют
8.01
10.35
0.26
Реклама
Статистика

   
Хостинг від uCoz
  Контакти |  Корисні статті |  |Реєстрація  |Вхід  | Лінки партнерів 
При копіюванні інформації гіперпосилання на http://vkarpatah.in.ua обов'язкове© 2008-2012.
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Активный отдых. Активные туры. Каталог туристических сайтов.