Завітавши на свято сиру, Ви матимете можливість дізнатись про культуру сироваріння та традиції виноробства у Львові, завітати на ярмарок, взяти участь у численних конкурсах, посмакувати пожиточного сиру та доброго вина. У межах свята також пройдуть численні майстер-класи у дворі палацу Потоцьких та Палаці мистецтв.
Квиток на свято коштує 25 грн., у вартість якого входить келих вина і частування сиром. Нагадаємо минулого року свято відвідали 4 тисячі візитерів.
На Ярмарку сирів та вина, зі слів організаторів, можна буде зустріти продукцію і великих виробників, і регіональних, а майстер-класи проведуть львівські ресторатори та виробник французьких сирів «Fromages D’Elis».
Про вино говоритимуть і пригощатимуть експерти з виноробних господарств «Колоніст», Князя П.Н.Трубецького, Вина Гулієвих.
Протягом другого дня свята буде представлено найширший вибір апетитних сирників від різних виробників, а також випечуть чималий львівський сирник, яким частуватимуть гостей.
Організатори ІІ Свята сиру і вина у Львові для розваги та виступів перед гостями запросили польський театр Wagabunda, Грузинський Державний Академічний ансамбль «Erisioni», «Плач Єремії» та інших.