Гуцульщина – український етнокультурний регіон Західної України, який розташований в південно-східній частині українських Карпат. За адміністративним поділом Гуцульщина охоплює південні частини Надвірнянського, Косівського районів та весь Верховинський район Івано-Франківської області, південну частину Вижницького району і Путильський район Чернівецької області та Рахівський район Закарпатської області. Гуцульщина охоплює найвищі гори Чорногори з вершинами Говерла, піп Іван та Петрос.
Таких красивих гір, як на Гуцульщині не має більше в світі.
Гуцульщина не лише багата надземною красою, багата ще й скарбами нашого минулого, які зберігають гуцули. На Гуцульщині найповніше збереглися прадавні ремесла, традиції, звичаї, елементи архаїчної духовної та матеріальної культури.
Найбільші населені пункти – Делятин, Косів, Кути, Коломия, Вижниця, Ворохта, Рахів, Яремче.
Гуцульщина володіє високим рекреаційним потенціалом: розвивається сільський туризм, кінний туризм, вело туризм, діють численні туристичні маршрути, функціонують гірськолижні траси з витягами
gucul2 gucul

туристичні бази, приватний сектор Гуцульщини

WI-FI Інтернет телевізор у номері фен кафе обслуговування номерів

  • Гуцульщина, с.Криворовня

  • Сезон: цілий рік

  • Ціна: від 200 грн

Садиба “у Зумера” знаходиться в Карпатах, на висоті понад 700 м над рівнем моря, у підніжжя вершин Писаного Каменю та Довбушанки.


Гуцульщина. зелений туризм в Карпатах. Верховина відпочинок приватний сектор. садиба для відпочинку в Карпатах. Косів, Коломия відпочинок в Карпатах

Пошук відпочинку

Найкращий вибір

Послуги

послуги трансферу

Реклама

Booking.com
Активный отдых. Активные туры. Каталог туристических сайтов.