У Львові відкрили “Ресторан у темряві”. У ньому панує цілковита темрява. До столиків відвідувачів проводять та пропонують продегустувати страви незрячі офіціанти.
Меню ресторану до останнього залишиться для відвідувача таємницею – вони можуть лише обрати складові замовлення: м’ясну, рибну чи овочеву страву.
Вечеря відбувається також у повній темряві, що спонукає смакові рецептори працювати з подвійною силою. До зміни смакових відчуттів відвідувачі “Ресторану у темряві” отримають новий досвід сприйняття життя.
Бачити, що відбувається у самому ресторані можуть лише деякі зрячі працівники, які мають спеціальні прилади нічного бачення.
Внизу ресторану розташовані – три зали. Особливість кожної – покриття на підлозі та музика або її відсутність. У першому – скрипуча підлога і не чути музики, у другому – м’яке покриття, яке порівнюють з травою, в третьому – імітація шуму моря.
Таким чином Львів приєднається до Парижу, Москви та Києва, де уже функціонують схожі заклади, інформує Креатив клуб “Ресторан у темряві”.
Щоб здивувати смакові рецептори у закладі пропонують обрати страви за кольором:
“Червоне меню” – мясні страви, “Синє меню”- рибні страви, “Зелене меню” – овочеві страви, “Чорне меню” – змішані страви.