З 27 травня по 7 червня в Східниці, що в передгір’ї Карпат, пройде міжнародний пленер «Східниця 2014».

Художники вперше зберуться в унікальному курорті Східниця, відомому завдяки своїм лікувальним водам. Пленер буде проходити в час цвітіння, буяння природи Карпат, щоб художники в природних умовах змогли відобразити на полотнах красу місцевих пейзажів. Курорт Східниця якнайкраще підходить для комплексного лікування багатьох недуг з використанням унікальних мінеральних вод для внутрішнього і зовнішнього застосування, яких тут налічується аж 38, озокеритної терапії, лікувальної фізкультури, та особливого цілющого Карпатського повітря.

В Міжнародному пленері приймуть участь 17 художників з України, Словаччини, Польщі. Серед них Лауреат премії ім. Т.Г. Шевченка Ольхов В.Н., Народні художники України Бокотей А.А., Гапяк І., Могілевський К., Мічка. З.Ф. , Іванчо А.В., член Словацької національної спілки художників Броніжевський В. та інші відомі та колоритні художники.

Проживати, харчуватися та твори учасники пленеру будуть в лікувально-оздоровчому комплексі «ДіАнна», що розташований на вул.С.Бандери, 12.

Ознайомитися з творами відомих митців можна буде на постійно діючій виставці в ЛОК «ДіАнна» з 8 червня 2014 року.
За даними сайту ЛОК ДіАнна.