У Єпархіальному музеї (м. Трускавець) 18 жовтня 2011 р. відкрилась персональна виставка різьблених робіт «З вірою, добром і любов’ю» стебничанина Василя Федана. Цю індивідуальність знають не лише як художника-різьбяра, обдарованого поета, але й як активіста громадського життя, правдивого цінителя всього українського.
Недавно п.Василь видав вже п’яту збірку під назвою “Цей спів для Тебе, прекрасна і жадана”. Наймення книжка увібрала в себе завдяки образу її величчя Жінки: матері, дружини, коханої
Митець експонує в музеї на невеликих дощечках свої авторські вислови, які названі ним “кишеньковою філософією”. Це короткі віршовані рядки з глибоким філософським змістом про суть життя, про людину, як творіння Боже, про світ “чудовий, але такий таємно загадковий”. Поет розмірковує про філософію творіння, творця якого чекає або злет, або падіння… А, найголовніше, пульсує його думка про любов до України, до рідного краю і всього, що нам є близьким і рідним до болю.

Провідними напрямками творчості є змалювання портретів таких відомих поетів, як Т.Шевченка,Л.Українки, І,Франка, а також провідників повстанського руху С.Бандери і Р.Шухевича. Кожна робота різьбаря унікальна, щира і відкрита для внутрішнього діалогу, кожен бачить в ній те, що хоче і здатен побачити. Відвідайте експозицію, і Ви переконаєтесь у тому на власні очі.
Тарас Шафран, директор Єпархіального музею