Пилипець – селище Міжгірського району Закарпатської області, на відстані 135 км від Ужгорода, 90 км від Сколе.
За переказом, назва села походить від вівчаря Пилипа, з наголосом на першому складі, який заснував село.
Пилипець відоме ще з 1463 році , але в цей час селище носило назву Верпелепець. Селише за свою історію перебувало під володінням феодалів Урмезеїв, Довгаїв, Ліпчаїв, Габсбургів, Телекіїв.
Пилипець – селище високогірне, розташоване на висоті понад 700 м над рівнем моря. Пилипець – один з курортів зимового відпочинку в Україні. У Пилипець діють траси різного ступеня складності на горах Гимба і Ряпушка.
Пилипець має три бугельні витяги:
– “Затишок” – довжина спуску 700 м;
– “Боржавські полонини” – довжина 1500 м (швидкісний бугельний витяг з двомісними бугелями);
– “Магура” довжиною 900м.
Міжгір’я – найзасніженіший район Закарпаття. Сніговий покрив тримається з грудня до кінця березня. Підготовку снігового покриву трас спуску здійснюється ратраками. Для відпочинку в Пилипці діють пункти прокату лижного спорядження, безкоштовна автостоянка, є покриття стільникового зв’язку, кафе-бари, кінні перевезення до водопаду Шипіт.
водоспад Шипіт
Через Пилипець протікає річка Плошанка. На цій річці, неподалік, на відстані 6 км, міститься один з найбільших і найгарніших водопад Шипіт.
Влітку Пилипець відпочинок є місцем туристичних напрямів до водопаду Шипіт, сходжень на хребет Боржави, вершин Великий Верх, Гимба, Магура, Стой.
В центрі Пилипця є дерев’яна церква Різдва Богородиці з дзвіницею (18 ст.)
Доїхати до с.Пилипець можна залізницею до ст. Воловець, а пізніше на регулярних маршрутках до с. Пилипець або Міжгір’я. Автомобілем слід на трасі Київ-Ужгород звернути в с. Нижні Ворота на Воловець, Міжгір’я.

Пилипець: готелі, вілли, котеджі, садиби

WI-FI Інтернет ресторани сейф у номері телевізор у номері фен спортивна площадка послуги прокату

  • Міжгірський р-н, с.Н.Студений

  • Сезон: цілий рік

  • Ціна: від 470 грн

Екокурорт готельно-туристичний комплекс “Озеро Vita” – це п’ять комфортНих котеджів карпатського стилю. Котеджі розміщені на висоті 800м над рівнем моря, на березі озера, в екологічно чистому районі. Ми запропонуємо Вам активний відпочинок, сауну, ресторан.


Пилипець. Нижній Студений. відпочинок в Пилипець. відпочинок в Пилипці. Відпочинок в Карпатах. Відпочинок в Закарпатті.

Пошук відпочинку

Найкращий вибір

Послуги

послуги трансферу

Реклама

Booking.com
Активный отдых. Активные туры. Каталог туристических сайтов.