логотип

Поширені запитання та відповіді про відпочинок на курортах Карпат

Інформація для тих, хто планує свій відпочинок та оздоровлення на курортах Карпат.
На нашому сайті про відпочинок та лікування в Карпатах є інформація про курорти Трускавець, Східниця, Шаян, Солотвино, Пилипець, Славсько та Львів
Обираючи готель, врахуйте усі чинники: наявність кухні чи харчування, наявність басейну, вартість проживання, віддаленість від бювету мінеральних вод, близькість до лісу чи міської інфраструктури.
Вибравши курорт та переглянувши об’єкт проживання, який Вам підходить, перейдіть в розділ Контакти. Зателефонуйте за номером телефону, який вказаний в контактах житла, оберіть потрібні дати та категорію номеру. Зазвичай, готелі та вілли беруть передоплату для підтвердження бронювання. Здійсніть її за наданими реквізитами. Зробивши передоплату, можна готуватися до відпочинку – бронювання підтверджене.
Так, можна забронювати. Усі ціни на сайті вказані в гривнях. Передоплату готелі та вілли також беруть в гривнях, як на картковий рахунок так і на банківський рахунок. Це безпечно.
На сайті про відпочинок та лікування в Карпатах вказано прямі контакти та прямі ціни санаторіїв, вілл та готелів без надбавок та переплат. Усі об’єкти на сайті перевірені. Ми працюємо в туризмі з 2008 року!

Оплата та відміна бронювання:

Для уточнення інформації про оплату зв’яжіться з власниками житла за вказаними в контактах телефонами. Кожен об’єкт відпочинку бере передоплату. Сума передоплати може бути різною. Контакти перевірені нами особисто.
Для уточнення інформації про оплату зв’яжіться з власниками житла за вказаними в контактах телефонами. Але, зазвичай, усі готелі та вілли беруть передоплату за проживання. Це є гарантією бронювання.
Передоплата за номер є гарантією його наявності на потрібні для вас дати. У сезон рахунок за бронювання тримають без оплати 1-2 доби. Оплата – гарантія того, що Ви отримаєте номер заброньованої категорії на обрані вами дати.
Бронювання на сайті – не є гарантією. Деталі та наявність номерів слід уточнювати при бронюванні. Або очікуйте коли з Вами звяжеться менеджер для уточнення.
Для відміни бронювання зв’яжіться з власниками житла за вказаними в контактах даними. Зазвичай, кошти можна повернути при відмінні заздалегідь – за 14 днів до заїзду.

Поширені запитання про нас:

Так, ви можете довірити організацію відпочинку нашим менеджерам. Вони володіють всією інформацією про курорти, їх напрямки оздоровлення, дозвілля на курортах, про санаторії, готелі та вілли.
Перегляньте розташування житла на карі в розділі Розташування. Також ми пропонуємо У нас трансфер в межах курортів Трускавець та Східниця.
В описі кожного курорту на сайті є цікаві місця поруч. Також з кожного курорту є безліч цікавих та пізнавальних екскурсій. Наприклад, до озера Синевир, фортеці Тустань, канатно-крісельної дороги Захар Беркут, термалів Закарпаття, Скелів Довбуша, водоспадів Карпат та інше. Детальніше за тел. 0974240042
Інформація на сайті про відпочинок та лікування на курортах Карпат оновлюється щомісяця.

дозвілля

ЕКСКУРСІЇ
пізнавай Карпати

послуги трансферу

ЗІ ЛЬВОВА
ІЗ ТРУСКАВЦЯ
ЗІ СТРИЙ
Потрібна допомога?
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Login