Пропоную зустріч або проводи пасажира (трансфер) в аеропорту Львова, на залізничному вокзалі Львова або Стрия на заздалегідь замовленому авто з водієм.
Ви можете скористатися послугами індивідуальних і групових трансферів на курорти Східниця, Трускавець, Поляниця та інші курорти. Ми здійснюємо трансфер на комфортних автомобілях або мікроавтобусах, з водіями, які мають досвід пасажирських перевезень.

Вас зустрінуть з персональною табличкою, піднесуть речі, відвезуть до зазначеного готелю або санаторію Трускавця чи Східниці.
Ми пропонуємо:
– водіїв, які відмінно знають дорогу і розташування санаторіїв, готелів, вілл Трускавця, Східниці;
– ціни, які нижчі за ринкові та від вокзальних таксі.
Замовлення таксі, перевезення Східниця, доставка Трускавець Львів
трансфер східниця

Ціни трансферу в Моршин, Трускавець, Буковель та Східницю із Стрия та Львова

Маршрут Автомобіль Мікроавтобус
Стрий – Трускавець 400 грн 650 грн
Східниця – Буковель 2800 грн 3300 грн
Стрий – Східниця 750 грн 1100 грн
Львів – Трускавець 900 грн 1200 грн
Львів – Східниця 1350 грн 1700 грн
Трускавець – Східниця 350 грн 550 грн

У вартість входить: зустріч на вокзалі біля вагону або біля виходу з терміналу аеропорту з табличкою з прізвищем клієнта, трансфер до пункту призначення,
допомога і контроль при розміщенні. При запізненні або більш ранньому прибутті автобуса, поїзда або літака, при відсутності водія або в силу форс-мажорних обставин (непередбачені погодні умови, поломка автомобіля і т. п.), прохання зателефонувати перевізнику.

Зателефонувавши нам по телефону або повідомивши електронною поштою, Ви зможете зробити індивідуальне замовлення за визначеним маршрутом.
+38 (098) 966-8-222, (066) 268 38 00

трансфер трускавець
У вартість входить: зустріч на вокзалі біля вагону або біля виходу з терміналу аеропорту з табличкою з прізвищем клієнта, трансфер до пункту призначення, допомога і контроль при розміщенні. При запізненні або більш ранньому прибутті автобуса, поїзда або літака, при відсутності водія або в силу форс-мажорних обставин (непередбачені погодні умови, поломка автомобіля і т. п.), прохання зателефонувати перевізнику.

трансфер трускавець
Здійснюємо пасажирські перевезення із Східниці та Трускавця автобусами класу Євро 5.
Вартість перевезень за домовленістю.

Зателефонувавши нам по телефону або повідомивши електронною поштою, Ви зможете зробити індивідуальне замовлення за визначеним маршрутом.
+38 (098) 966-8-222 – легковий автомобіль

Пошук відпочинку

Найкращий вибір

Послуги

послуги трансферу

Реклама

Booking.com
Активный отдых. Активные туры. Каталог туристических сайтов.