Пропоную зустріч або проводи пасажира (трансфер) в аеропорту Львова, на залізничному вокзалі Львова або Стрия на заздалегідь замовленому авто з водієм.
Ви можете скористатися послугами індивідуальних і групових трансферів на курорти Східниця, Трускавець, Моршин, Буковель та інші курорти. Ми здійснюємо трансфер на комфортних автомобілях або мікроавтобусах, з водіями, які мають досвід пасажирських перевезень.

Вас зустрінуть з персональною табличкою, піднесуть речі, відвезуть до зазначеного готелю або санаторію Трускавця, Моршина чи Східниці.
Ми пропонуємо:
– водіїв, які відмінно знають дорогу і розташування санаторіїв, готелів, вілл Трускавця, Східниці, Моршина;
– ціни, які нижчі за ринкові та від вокзальних таксі.
Замовлення таксі, перевезення Моршин, доставка Моршин Львів
трансфер моршин

Ціни трансферу в Моршин, Трускавець, Буковель та Східницю із Стрия та Львова

Маршрут Автомобіль Мікроавтобус
Стрий – Трускавець 400 грн 650 грн
Східниця – Буковель 2800 грн 3300 грн
Стрий – Східниця 750 грн 1100 грн
Львів – Трускавець 900 грн 1200 грн
Львів – Східниця 1350 грн 1700 грн
Трускавець – Східниця 350 грн 550 грн

У вартість входить: зустріч на вокзалі біля вагону або біля виходу з терміналу аеропорту з табличкою з прізвищем клієнта, трансфер до пункту призначення,
допомога і контроль при розміщенні. При запізненні або більш ранньому прибутті автобуса, поїзда або літака, при відсутності водія або в силу форс-мажорних обставин (непередбачені погодні умови, поломка автомобіля і т. п.), прохання зателефонувати перевізнику.

Зателефонувавши нам по телефону або повідомивши електронною поштою, Ви зможете зробити індивідуальне замовлення за визначеним маршрутом.
+38 (098) 966-8-222, (066) 268 38 00

трансфер трускавець
У вартість входить: зустріч на вокзалі біля вагону або біля виходу з терміналу аеропорту з табличкою з прізвищем клієнта, трансфер до пункту призначення, допомога і контроль при розміщенні. При запізненні або більш ранньому прибутті автобуса, поїзда або літака, при відсутності водія або в силу форс-мажорних обставин (непередбачені погодні умови, поломка автомобіля і т. п.), прохання зателефонувати перевізнику.


Зателефонувавши нам по телефону або повідомивши електронною поштою, Ви зможете зробити індивідуальне замовлення за визначеним маршрутом.
+38 (098) 966-8-222 – легковий автомобіль

Пошук відпочинку

Найкращий вибір

Фавар Карпати

Послуги

послуги трансферу

Реклама

Booking.com
Активный отдых. Активные туры. Каталог туристических сайтов.