село Поляниця
Буковель – найбільший гірськолижний курорт в Україні, який розташований в с. Пoляниця Івано-Франківській області, Яремчанської міськради.
Гірськолижний комплекс «Буковель» має найбільшу кількість сучасних витягів, схилів, спусків та розвинену інфраструктуру.
Висота курорту – 920 м. над рівнем моря.
Найдовша траса в ТК «Буковель» – 2 300 (14).
Всього в Буковель є більше 60 схилів: близько 10 для початківців, 40 середньої складності і 8 для професіоналів. Є траса для могула (1А) и 2 траси слалом-гігант (8А и 5А). Всі траси повязані між собою і готуються ратраками. Працюють снігові пушки. В ГК «Буковель» є витяги: 6-крісельний, 13 – 4-чотирикрісельних, по одному двокрісельному та трикрісельному, бугель.
Курорт приймає гостей не тільки взимку, а й цілий рік.
Влітку 2014 року Буковель відкрив найбільше штучне озеро Молодості площею 6,8 га, яке за розмірами таке ж як і Синевир. На березі озера є шезлонги, зона відпочинку, всесезонний теплий басейн, Voda club.
Для літніх розваг в Буковелі доступно тролей, оглядові витяги, етно парк, тюбінг, родельбан, байк зіп, екстрім парк, джип та квадро-тури, велопарк, кінні прогулянки та інш.
Взимку працює тролей, сноупарк, прокати, витяги.
Буковель розвивається і як лікувальний курорт, з сучасним діагностичним та медичним обладнаннями.

Житло поруч з Буковель відпочинок СПА готелі

  • Поляниця, урочище Вишня

  • Басейн: в готелі

  • Ціна: від 1400 грн

  • Харчування: в кафе готелю

WI-FI Інтернет сейф у номері телевізор у номері фен прання басейн кафе послуги прокату сауни


Поляниця. відпочинок поруч Буковель. відпочинок в Поляниці. Буковель відпочинок відпочинок в Карпатах. Відпочинок в Буковелі.