село Поляниця
Пoляниця – село в Івано-Франківській області, яке припадає до Яремчанської міськради. Відоме тим, що на його території розташований гірськолижний комплекс „Буковель”, який має найбільшу кількість сучасних витягів, схилів, спусків та розвинену інфраструктуру.
Висота курорту – 920 м. над рівнем моря.
Запрошуємо на відпочинок в Поляницю. В урочищі Вишня с.Поляниця знаходиться ТК Буковель. Інші урочища с Поляниці: Центр, Стаїще, Прелуки, Подина.
Найдовша траса в ТК «Буковель» – 2 106 м (5G). Всього в Буковель є більше 60 схилів: близько 10 для початківців, 40 середньої складності і 8 для професіоналів. Є траса для могула (1А) и 2 траси слалом-гігант (8А и 5А). Всі траси повязані між собою і готуються ратраками. Працюють снігові пушки.
Поляниця Буковель: готелі, вілли, котеджі, садиби

WI-FI Інтернет ресторани телевізор у номері басейн послуги прокату

  • Поляниця, урочище Вишня, 13

  • Сезон: цілий рік

  • Ціна: від 480 грн

Гостям готелю “Фоміч” пропонується безкоштовний трансфер до гірськолижних підйомників Буковеля, а також відкритий басейн з підігрівом влітку. Всі номери готелю Фоміч облаштовано супутниковим телебаченням, феном та доступом до Інтернет.


WI-FI Інтернет ресторани телевізор у номері басейн послуги прокату

  • Поляниця

  • Сезон: цілий рік

  • Ціна: від 760 грн

Готель MarMaros розміщений в центрі курорту Бууковель, на відстані 100 м від витягів. З вікна номеру відкриваються краєвиди гір. Готель пропонує послуги спа-центру.


Поляниця. с.Поляниця Буковель. відпочинок в Поляниці. Поляниця відпочинок Відпочинок в Карпатах. Відпочинок в Буковелі.

Пошук відпочинку

Найкращий вибір

Послуги

послуги трансферу

Реклама

Booking.com
Активный отдых. Активные туры. Каталог туристических сайтов.