логотип

Буковель

Буковель – найбільший гірськолижний курорт в Україні, який розташований в с. Пoляниця Івано-Франківській області, Яремчанської міськради. Пропонується сила-численна готель в Буковель для відпочинку.
Гірськолижний комплекс “Буковель” має найбільшу кількість сучасних витягів, схилів, спусків та розвинену інфраструктуру.
Висота курорту – 920 м. над рівнем моря.
Найдовша траса в ТК «Буковель» – 2 300 (14). Всього в Буковель є більше 60 схилів: близько 10 для початківців, 40 середньої складності і 8 для професіоналів. Є траса для могула (1А) и 2 траси слалом-гігант (8А и 5А). Всі траси повязані між собою і готуються ратраками. Працюють снігові пушки. В ГК “Буковель” є витяги: 6-крісельний, 13 – 4-чотирикрісельних, по одному двокрісельному та трикрісельному, бугель. Курорт приймає гостей не тільки взимку, а й цілий рік. Влітку 2014 року Буковель відкрив найбільше штучне озеро Молодості площею 6,8 га, яке за розмірами таке ж як і Синевир. На березі озера є шезлонги, зона відпочинку, всесезонний теплий басейн, Voda club.
Для літніх розваг в Буковелі доступно тролей, оглядові витяги, етно парк, тюбінг, родельбан, байк зіп, екстрім парк, джип та квадро-тури, велопарк, кінні прогулянки та інш.
Взимку працює тролей, сноупарк, прокати, витяги. Буковель розвивається і як лікувальний курорт, з сучасним діагностичним та медичним обладнаннями.

Активний відпочинок в Буковель

Буковель – найбільший природно-кліматичний і гірськолижний курорт України, який відвідують сотні тисяч туристів щороку. Усі доступні різноманітні розваги є в ТК “Буковель”.

Літні розваги в Буковель
До літніх розваг в Буковелі них можна віднести:
. – Етнопарк “Гуцул Ленд” – різноманітні зони для відпочинку та розваг, які пов’язані із життям гуцулів.
– Оглядовий витяг – влітку працює оглядовий витяг №2.
– Родельбан – санна траса, віражі та повороти якої надають гострих відчуттів із можливістю самостійно керувати швидкістю санчат.
– Тролей – швидкісний спуск на ролику по крутонахиленому тросу.
– Прокат велосипедів та електросамокатів.
– Тюбінг – спуск довжиною 65м із всесезонним покриттям, яке дозволяє досягти ковзання подібного до сніжного.
– Озеро молодості – пляж у 2 кілометри з лежаками, парасольками, роздягальнями та зоною активного відпочинку.
– Екстрім-парк – підвісні лінії перешкод, канатні тарзанки, сходи, мости і гойдалки, закріплені на висоті 1,5-6 метрів над землею.
– Зіп-лайн, квартотури.
– Зіп байк – можливість покататися на велосипеді по канатній дорозі, простягнутою над Озером Молодості!

Зимові розваги в Буковель!
Основний вид розваг взимку, і це:
. – Гірськолижне катання на 100 км трас, підйомники, пункти прокату інвентарю, школи лижників і сноубордистів, якісна підготовка покриття.
– Каток на великій льодовій арені.
– СПА – унікальний спа комплекс Voda Club.
Буковель взимку
Буковель взимку
Буковель влітку
Буковель влітку

Бронюйте житло і готелі в Буковель

Фенікс Релакс парк Phoenix Буковель
2200.00

Поширені запитання:

Ціни на підйомники чи скіпас стартують від 600 грн. Вартість прокату спорядження залежить від його якості. Але якість комплектів і спусків найкраща!
Для відпочинку влітку в Буковель є численні готелі з басейнами, озеро молодості, розваги, такі як зіп байк, родельбан, оглядовий витяг, велосипеди та квадроцикли
Для дітей є ковзанка, спа зони, тюбінг, екстрім парк, тролей, родельбан та навчальні школи для катання
Ціни на житло в Буковель стартують від 900 грн (крім Новорічно-різдвяного циклу).

Login