логотип

порадник туриста

Пропонуємо порадник для туриста. Які процедури можна отримати, які недуги лікують на курортах, які послуги надаються готелями та інш.

процедури для туриста

Гідропроцедури на курортах Карпат
Опис водних (гідро) процедур, які з успіхом використовуються на курортах Трускавець, Східниця, Моршин та інш.
Водолікування детальніше
Фізіотерапія
Опис фізіопроцедур, які використовують для лікування різноманітрих недуг на курортах Карпат. Їх переваги та недоліки.
Фізіотерапевтичні процедури детальніше
Масаж
Лікувальний та профілактичний масаж на курортах Карпат.
Про масаж детальніше

джерела курортів

Джерела Трускавця
Мінеральні води Трускавця: Нафтуся, Марія, Софія…
Джерела Трускавця детальніше
Джерела Східниці
Східниця нараховує 38 джерел мінеральних вод…>
Джерела Східниці детальніше
Джерела Моршина
Лікувальні води Моршина надзвичайно корисні…
Джерела Моршина детальніше

Останні новини курортів Карпат

Буковель

Літні розваги в Буковелі

Розваги курорту Буковель. Опис активностей, таки як роуп джампінг, тролей, озеро молодості, мотузковий парк та інш.

Читати »
Збираючись на відпочинок, можна зустріти деякі терміни, які неоднозначно трактують. Знаючи класифікацію, відпочинок стане комфортнішим та зрозумілішим. Порадник туриста

Засоби розміщення при наданні туристичних послуг (згідно ДСТУ 4527:2006)

Готель (hotel) – засіб розміщення, який має номерний фонд більше 7, службу приймання, інші служби, які забезпечують надавання готельних послуг
Апарт-готель (aparthotel) – готель, який серед номерного фонду має житлові кімнати з кухнею або функціональною зоною з умовами для самостійного приготування їжі.
База відпочинку – аналогічно готелю, засіб розміщення з найменшими зручностями, розташований у рекреаційній зоні
Будинок відпочинку – засіб розміщення, який розташований у рекреаційній зоні, і який забезпечує умови для відпочинку з наданням послуг оздоровчо-профілактичного характеру
Гостьова квартира – засіб розміщення в окремому вмебльованому приміщенні житлового будинку з однієї або кількох кімнат, кухні та санітарно-технічного вузла
Гостьовий будинок (guest house) – засіб розміщення з умебльованими кімнатами та з мінімальними зручностями
Котедж (gite rural) – засіб розміщення із однієї або кількох кімнат для з окремими входами
Кемпінг (touring camp) – засіб розміщення на окремій території, де розміщують у котеджах або бунгало, а територія містить санітарно-технічні зручності загального користування.
Мотель (motel) – засіб розміщення, який знаходиться за межами міста вздовж автошляху, та має умови для паркування й технічного обслуговування автомобілів
Пансіонат – засіб розміщення оздоровчого характеру з регламентованим режимом харчування та відпочинку.
Приватний будинок – будинок на території особистого господарства, де можуть бути надані послуги з харчування або самостійного приготування їжі.
Санаторій – готель, який розташований на території курорту та надає послуги лікування
Хостел (hostel)– засіб розміщення де номери розташовані переважно за блочною системою, і має умови для самостійного приготування їжі та санітарно-технічні зручності на поверсі або у блоці.

Типи номерів при наданні туристичних послуг

Президентський апартамент – номер з трьох і більше житлових кімнат, мінікухні, одного повного (умивальник, ванна або джакузі, душ, унітаз, біде) та одного додаткових санвузлів для гостей
Апартамент (apartment) – номер з двох і більше житлових кімнат, кухонної ніші, одного повного (умивальник, ванну, душ, унітаз) та одного додаткового санвузлів для гостей
Люкс (suite) – номер з двох і більше житлових кімнат та повного санвузла (умивальник, ванну або душ, унітаз).
Дуплекс (duplex) – двоповерховий номер з двох і більше житлових кімнат із внутрішніми стаціонарними сходами, та повним санвузлом (умивальник, ванну, душ, унітаз).
Студіо (studio) – номер з однієї житлової кімнати, де частина приміщення використовується як місце для готування та приймання їжі, та повного санвузла (умивальник, ванну або душ та унітаз).
Напівлюкс – номер з однієї житлової кімнати, де частина приміщення використовується як вітальня та повного санвузла (умивальник, ванну або душ та унітаз).
Стандарт першої категорії – номер з однієї житлової кімнати та повного санвузла (умивальник, ванну або душ та унітаз)
Стандарт другої категорії – номер з однієї житлової кімнати та неповного санвузла (умивальник та унітаз)
Стандарт третьої категорії – номер з однієї житлової кімнати, який розрахований на проживання трьох і більше осіб і неповного санвузла (умивальник та унітаз).
Стандарт четвертої категорії – номер з однієї житлової кімнати, який розрахований на проживання трьох і більше осіб з умивальником.
Стандарт номер п’ятої категорії – номер з однієї житлової кімнати, який розрахований на проживання трьох і більше осіб, без санітарно-технічних зручностей.
Суміжні номери (connected rooms) – два та більше номерів, які сполучені між собою дверима, і які можуть мати спільний передпокій, об’єднаний або окремий санвузол
Одномісний номер (single room SNGL) – номер, який призначений для розміщення однієї особи та оснащений одним односпальним ліжком.
Двомісний номер з одним двоспальним ліжком (double room DBL) – номер, розрахований для проживання двох осіб, оснащений одним двоспальним ліжком
Двомісний номер з двома односпальними ліжками (twin room TWN) – номер, який призначений для проживання двох осіб та оснащений двома односпальними ліжками
Багатомісний номер (multiple bedded room) – номер для розміщування трьох і більше осіб, з односпальними ліжками.

Типи тарифів при наданні туристичних послуг

Розміщення без харчування (room only, only accommodation ОА) – тариф лише з вартістю послуг з проживання.
«Ліжко та сніданок» (bed and breakfast В&В) – тариф, до якого вставлено ціну проживання та сніданку.
Напівпансіон (half board НВ) – тариф, до якого зараховано вартість послуг з проживання та дворазового харчування на вибір (сніданок, обід або вечеря).
Повний пансіон (full board FB) – тариф, до якого включено ціну послуг з розміщення та не менше як триразового харчування (сніданок, обід, вечеря)
«Усе включено» (all inclusive АІ) – тариф, у який залучено вартість послуг з розміщення, харчування та напоїв, а також користування всіма іншими наявними зручностями та послугами засобу розміщення.

порадник туриста цікаві посилання:
Про нас
Цікаві лінки

Login