логотип

Масаж

Масаж помічний від депресії та безсоння, сприяє переборюванню серцево-судинних недуг, та хороший профілактичний засіб від загострень опорно-рухового апарату. Також він чудовий засіб для відновлення потраченої енергії організму.

типи масажу

Загальний
Загальний масаж відомий завдяки зміцнюючій дії. Він поліпшує кровообіг, перестерігає захворюванням, стимулює захисні сили організму, налагоджує відновні процеси, знімає загальне напруження, покращує самопочуття та загальний стан здоров’я.
Вакуумний
При баночному або вакуумному масажі під дією банки подразнюються шкірні рецептори вакуумом. Баночний масаж покращує циркуляцію крові, між тканинної рідини, знищують застійні явища, дужчає обмін речовин. Під дією баночного масажу, шкіра пружнішає, активізується робота м’язів.
Медовий
Медовий масаж покращує кровообіг в шарах шкіри і м’язах. У складі меду є вітаміни, які відновлюють кров, вгамовують нерви і відроджують життя. Під дією меду, який віддає біологічні активні речовини, подразнюються нервові закінчення, що сприяє покращенню роботи та поживі внутрішніх тканин і органів, швидко виводяться токсини з організму. Під дією медового масажу, зникає целюліт, ефективно очищує пори, шкіра стає пружною і шовковистою, поліпшується обмін речовин.
Стоун
Стоун масаж заснований на прикладанні до активних точок гарячих та холодних каменів, які містять величезну кількість корисних мікро і макроелементів. Стимулює захисні функції організму, посилює роботу судинної системи і кровообігу, також виводить шлаки з організму.

фотогалерея послуг масажу

Реабілітаційний
Реабілітаційний або відновний масаж дійовий після переломів, травм, оперативних втручань, захворювань опорно-рухового апарату, для зняття больового синдрому, для відновлення фізичної активності.
Аюрведа
Індійський масаж при якому звільняється організм від усієї негативної енергії, зменшується м’язова напруга, сповільнюється передчасне старіння і поява зморшок.
Абхянга
Масляний масаж тіла, для проведення якого використовують різноманітні трав’яні масла, індивідуально підібрані, в залежності від біоенергетичної енергії Процедура знімає втому, зміцнює м’язи, покращує рухливість суглобів, зміцнює сон. Підсилюється потік кисню і поживних речовин в організмі

Готелі та вілли з послугами масажу

Login