логотип

Фізіотерапія

Одним із найпоширеніших методів фізіотерапія є Електролікування
Електролікування вживають у лікуванні травм м’язів та суглобів, використовуючи напругу різної частоти. Електролікування позбавляє болі, вдосконалює кровопостачання тканин. Дозуючи електричний струм, магнітне або електромагнітне поле, успішно лікують недуги серцево-судинної системи, опорно-рухового апарату, легеневих та системи травлення.

фізіотерапевтичні процедури

Біоптрон
Біоптрон – метод світлотерапії і фізіотерапія без УФ випромінювання. Біоптрон стимулює клітини шкіри і біомолекули. Біоптрон служить для омолодження шкіри обличчя, рук, відновлює клітини шкіри, стимулює синтез колагену, зберігає еластичність шкіри.
Вакуумтерапія (постановка медичних банок)
У вакуумтерапії застосовують медичну банку, яка завдяки вакууму, підсилює лімфо-і кровообіг у шкірі, покращує живлення тканин, розсмоктує запальні процеси, підвищує тонус і еластичність м’язів.
Високочастотна HiToP
Високочастотна HiToP – фізіотерапія загальна для покращення життєдіяльності і зняття стресу – заснована на тому, що за допомогою відповідних форм струму викликається м’язове або нервове збудження та поліпшується стимуляція. Зникає токсикологічний вплив на організм, не порушується обмін речовин у пацієнтів. Можливе значне зменшення або й повне припинення прийому ліків
Гальванізація
Гальванізація – метод впливу на організм постійним електричним струмом малої сили і напруги (до 80В). Гальванізація має застосовання для лікування травм і захворювань периферичної нервової системи, радикулітів, травм, розладів мозкового і спинного кровообігу, хронічних гастритів, колітів, виразкової хвороби шлунка
Гідролазерне зрошення ясен
Гідролазерне зрошення ясен – використовується для лікування і профілактики широкого кола захворювань пародонту. Лікувальні ефекти: протизапальний, бактерицидний, гіпокоагулюючий.
Дарсонвалізація
Дарсонвалізація – метод фізіотерапія, в мотиві якого лежить дія на організм людини змінним імпульсним струмом високої напруги 20 кВт та малої сили. Процедура нормалізує тонус гладких м’язів, підтримує швидше загоєння і відновленню шкіри. Дарсонвалізація підвищує тонус вен, знижує чутливість нервових закінчень, укріплює та посилює ріст волосся.
Детоксикація
Детоксикація – видалення токсинів з організму. При цьому застосувуються медикаментозні та фізіотерапевтичні методив стимулювання видалення токсинів з організму.
Електротерапія
Електротерапія – метод фізіотерапія, при якому діють імпульсні струми та лікарська речовина. Електрофорез покращує обмін речовин у тканинах, покращує травлення, допомагає при депресіях, застосовується для астматиків, запобігає інфекційним хворобам бронхів, стабілізує кров’яний тиск, контролює обмін цукру в крові.
Електрофорез
Електрофорез – поєднує вплив на організм постійного електричного струму і введеної з його допомогою лікарської речовини. Лікувальне ефекти: протизапальний, анальгетичний, седативний, судино-розширюючий, міорелаксуючий, секреторний.
Інгаляції
Інгаляції з використанням лікарських трав, аромомасел – терапія, в якій інгаляційний апарат розпилює дрібні частинки лікарської речовини і вони потрапляють при вдосі з повітрям в дихальні шляхи. Використовується при лікуванні хронічних чи гострих захворюваннях дихальних шляхів, як відхаркуючий, зволожуючий, знімаючий запалення і розширюючий дихальні шляхи засіб.
Лазеротерапія
Лазеротерапія – метод лікування із застосуванням світлової енергії лазерного випромінювання.
Магнітотерапія
При магнітотерапії змінне низькочастотне магнітне поле впливає на тканини хворого. Магнітотерапія нормалізує артеріальний тиск, знеболює, стимулює обмін речовин в тканинах, покращує мікроциркуляцію та кровообіг, прискорює відновлення ушкоджених тканин. Магнітотерапія використовується при порушенні таких мікроциркуляторних процесів, як судинна патологія, кардіологія, гіпертонічній хворобі І і ІІ ст., при хронічних недугах внутрішніх органів.
Озокерит
Озокерит – підігрітий гірський віск, який накладають на ушкоджену ділянку. Передова відзнака озокериту, як терапевтичного засобу, полягає в вагомому посиленні обміну речовин й кровообігу. Озокерит володіє сильною протизапальною й антисептичною дією.
Пресотерапія
Пресотерапія – очищення судин мікрохивлями. При цьому покращуються мікроциркуляція крові, обмін речовин і виведення з організму солей, продуктів обміну, токсинів. Використовують для лікування атеросклерозу, варикозного розширення вен, целюлітах, лімфостазах, для підтримки судин.
Терапія УВЧ (ультрависокою частотою)
При УВЧ терапії на тіло хворого діє змінне електричне поле ультрависокої частоти. Така процедура, діючи на нервові та жирові тканини, сухожилля, спричиняє в них сильний тепловий ефект. УВЧ терапія покращує нервову систему, артеріальний тиск, обмін речовин. ЇЇ застосовують у післяопераційних періодах, при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, гінекологічних захворюваннях, при токсикозах у вагітних, для лікування бронхіальної астми.
Тубус-кварц
Тубус-кварц – метод ультрафіолетового випромінювання, яке має здатність проникати в шкіру на глибину до 1 мм. УФ-випромінювання короткохвильового діапазону має бактерицидну дію, призводить до загибелі мікробних клітин і вірусів. Тубус-кварц використовують для лікування фурункула носа, сухих форм екземи, дерматитів, отитів, ринітів, фарингітів.
Ультразвукова терапія
Ультразвукова терапія – метод впливу механічними коливаннями частотою 800-3000 кГц на тіло пацієнта. Ультразвукова терапія модернізує обмін речовин. Ультразвук застосовується при захворюванні внутрішніх органів, опорно-рухового апарату, нервової системи, гінекологічних та урологічних захворюваннях, стоматології, хвороби очей, шкіри, ЛОР-хвороби, бронхо-легеневої системи, при ранніх формах туберкульозу.
Ударно-хвильова терапія
Ударно-хвильова терапія – базується на використанні на різні тканини організму акустичних хвиль високих частот. Ударно-хвильова терапія ефективна і показана при таких захворюваннях, як остеохондроз, сколіоз, артрит, артроз, п’яткова шпора, целюліт.
УФО (ультрафіолетове опромінення)
УФО – лікувальний метод, при якому ультрафіолетові промені проникають в організм до 1 мм. Його вживають при захворюванні внутрішніх органів, нервів, м’язів, хвороби шкіри, таких хірургічних захворюваннях, як рани, опіки, обмороження, ЛОР-хвороб, при наслідках поранень і травм. При цьому чиниться бактеріостатична, бактерицидна, протизапальна дія на людину.

Житло з фізіотерапевтичними процедурами

Login