logo-1

Розваги Східниці

В Східниці для Вас створені чудові умови для комплексного лікування багатьох недуг з використанням багатьох засобів – мінеральних вод для внутрішнього і зовнішнього застосування, озокеритної терапії, лікувальної фізкультури, та особливе цілюще Карпатське повітря.

Історія Східниці бере початок історія Східниці тут

Клімат в Східниці – помірний середньо гірський. Повітря на цьому курорті збагачене ефірними маслами, розріджене, яке змінює частоту дихання, стимулює регуляторну функцію центральної та нервової систем і збагачує кровоносні органи. Перебування в Східниці позитивно налагоджує процеси в органах шлунково-кишкового тракту.

Медичними показаннями для перебування на курорті Східниця є:
– захворювання нирок та сечовивідних шляхів.
– захворювання органів травлення.
– захворювання обміну речовин та ін.
Багата східницька земля мінеральними водами, чистим повітрям, смерековими лісами.

Для дозвілля гостей у Східниці є “колиба Східниця”, ресторан “Дольче віта”, “Сова”, “Тріумф”, “Паляниця”, “Джамбо”, “ТуСтань”, “Респект”. Численні приватні садиби Східниці пропонують відвідувачам сауни, міні-басейни, більярди, масажні кабінети.

Розваги в Східниці
розваги в Східниці
колиба східницька
Заклади харчування в Східниці
Колиба, вул.Бориславська, 81 Українська кухня
Розважальний комплекс “Джамбо”, вул.С.Бандери, 15 Ресторан, більярд
кафе “ТуСтань”, вул.Шевченка
Дольче віта, вул.Золота баня
бістро Сова, вул.Шевченка

Сауни та басейни Східниці

ДіАнна, вул.С.Бандери, 5 Басейни, сауна, фітобочка
ТуСтань, вул. Золота баня Басейни, сауни
готель Любокрай, вул. Бориславська, 81 Басейн, чан
Crona SPA, вул. Промислова, 35 Басейн, бані
Столиця Східниця, вул.Шевченка, 49/1, басейн
Джерела Східниці

Джерело №1 – гідрокарбонатна натрієво-кальцієва вода, яка допомагає при сечокам’яних хворобах, хронічних пієлоцистах, хронічних пієлонефритах, сприяє вимиванню дрібних камінців, ниркового піску і продуктів запальних процесів. Знаходиться джерело біля вілли “Золоте руно” в лісовій зоні.

Джерело № 1-с – має підвищений вміст органічних речовин та яскраво виражену біологічну лікувальну дію при захворюваннях печінки й сечовивідних шляхів, а також при панкреатитах. Містить спиртові смоли, гумусові речовини, карбонові кислоти. Рекомендують при захворюваннях печінки та сечовивідних шляхів, панкреатитах та захворюваннях на цукровий діабет. Розміщене біля санаторію “Стожари”, що знаходиться на вул.Зарічній.

Джерело №2-с – типу “Боржомі”, “Поляна Квасова”. Ця содова, лужна вода помічна при гастритах, виразковій хворобі, хронічних панкреатитах, колітах. Розміщене недалеко від автовокзалу на вул.Т.Шевченка.

Джерело №3 – слабо мінералізована слабо-кисла гідрокарбонатна кальцієва вода. Вода має сечогінну та протизапальну дію, покращує циркуляцію крові в організмі, сприяє відновленню нормальної роботи нирок. Збагачена мідью, цинком, йодом, бромом, фтором, кобальтом, марганцем. Сприяє відновленню нормальної роботи нирок, поліпшує циркуляцію крові, допомагає при лікуванні діабету. Розміщене при в’їзді зі сторони Борислава в Східниці (вул.Бориславська) в лісовій зоні.

Джерело №8, 9, 10 – гідрокарбонатні кальцієві води, які рекомендують при захворюваннях печінки та жовчних шляхів. Рекомендують при захворюванні печінки, жовчних шляхів, при сечокам’яних хворобах, хронічних пієлонефритах. Розміщене в бюветі, що знаходиться на вул.Т.Шевченка.

Джерело №5 – слабомінералізована гідрокарбонатно-кальцієва з вмістом органічних речовин. Рекомендують при для лікування хронічних захворювань сечовивідних і жовчовивідних шляхів. Розміщене неподалік санаторію Верховина та котеджу Ватра.

Джерело №15 – має високий вміст заліза, вуглекислоти і марганцю. Аналогів даної води в Україні немає. Корисно вживати при хронічних захворюваннях шлунка з пониженою кислотністю. Допомагає у виведенні з організму радіонуклідів. Розміщене в лісовій зоні біля санаторію “Гуцулка”.

Джерело №13 – подібна до джерела №15, сприяє виведенню з організму радіонуклідів, змінює секторну функцію шлункових залоз. Розміщене біля готельного комплексу “Три Сини”.

Джерело №18 С – має підвищену кількість мікроелементів і біологічно активних лікувальних органічних речовин, які збільшують утворення жовчі та стимулюють сечогінну функцію нирок. Розміщене на вул.Котляревського

Джерела №25 і 26 – слабо мінералізовані, гідрокарбонатні сульфатно-кальцієво-магнієві води, які рекомендують вживати при захворюваннях нирок, хронічних циститах, хронічних гепатитах та після хвороби Боткіна. Розміщене в лісовій зоні біля лікувально-оздоровчої бази “Зелений бір”.

політ на кулі
Розклад руху автобусів Львів – Східниця
Відправлення зі Львова: 07:20, 09:00, 09:55 (до Трускавця), 11:15, 13:00, 14:00, 15:00, 16:25, 17:50, 18:45 (до Трускавця), 19:20

Відправлення із Східниці: 05:35, 06:45, 07:50, 09:15, 10:25, 12:25, 14:15, 16:10, 17:15
Адміністрація АТП – 032-294-33-90

Login