Гідропроцедури (водолікувальні)

Висхідний душ

висхідний душ
Потік води направляють на таз та куприк.
Висхідний душ впливає комплексно на весь організм, тонізує судини, м’язи, сухожилля. Наслідок душу стає помітний вже відразу.


Гідромасаж

Людина опускається у ванну з різноманітними форсунками, через які подається вода з різним тиском. А масажист, з допомогою шланга, “розбиває” складки на тілі водою із значно більшим тиском.
Гідромасаж, таким чином, проникає глибше. З допомогою гідромасажу тонізуються м’язи та шкіра, яка стає м’якішою, посилюється обмін речовин, втрачається зайва вага.


Гідроколонотерапія

Гідроколонотерапія – це метод зрошення всіх відділів товстого кишківника великими об’ємами за допомогою спеціального апарату.
Гідроколонотерапія має дезінтоксикаційний (виведення як ендо-, так і екзогенних токсинів з організму людини) ефект, проводить корекцію закрепів, імуннокорекцію, покращення мікроциркуляції в органах. Гідроколонотерапію використовують при закрепах, діареї, інтоксикації, дизбактеріозах, хронічних колітах


Душ Шарко

душ шарко
Це масаж водним потоком під тиском від 1,5 до 3 атм. на віддалі до 4 метрів. Процедура триває 2-3 хвилин і її повторюють до почервоніння шкіри. Цей душ змагається із остеохондрозом. Він вельми ефективніший від целюлітного масажу, бо цілком розруйновує деформовані підшкірно-жирові відкладення і видаляє жирові складки на стегнах, животі і сідницях. Він може моделювати фігуру, лікує і тонізує, підіймає загальний тонус.


Каскадний душ

Каскадний душ – спа-процедура. Це душ, який виконано у вигляді елегантного водопаду декоративної форми. В процесі процедури ширина падаючого струменя на виході водопаду складає 40см. Каскадний душ виконує функції низхідного душа, загального масажу тіла циркулярним душем, душа “Шарко”, обполіскуючого душа.


Підводний душ-масаж

Струмінь води під тиском, направляють на тіло під водою. Тепла вода ослаблює тканини, знижує напруженість м’язів, пом’якшує схильність до спазмів, пришвидшує болезаспокійливий вплив.
Цей душ активізує кровообіг шкіри, обіг у лімфовузлах, стимулює обмін речовин в них, збільшує рухливість суглобів кінцівок і хребта, пом’якшуються рубці і спайки, покращується загальний стан.


Циркулярний душ

Температура води у душі 35-37°C, а тиск 1-1,5 атмосфери.
Спочатку потік води направляють на потилицю і маківку, а також шийно-комірцеву частину. Дані площі відповідають за кровопостачання мозку. Промасажувавши ці ділянки, циркулярний душ масажує грудний і поперековий відділи хребта, живіт і стегна.
Циркулярний душ тонізує весь організм, збільшує притік крові до всіх внутрішніх органів.


Шотландський душ

Це контрастний тип душу Шарко, в якому вживають два потоки води: з гарячою 37 градусі та холодною (10-25 градусів). Шотландський душ добре знімає крепатуру після виснажливих занять в тренажерному залі. Він вивільняє від постійної втоми, допомагає при алергічних хворобах, захворюваннях печінки, кишечнику та шлунка.


Мінеральні вани

Мінеральні ванни налагоджують функціональний стан центральної нервової системи, корисно чинять на ендокринну систему, покращують обмін речовин, відновлюють порушені функції організму.


Медикаментозні ванни – це ванни, при яких води добавляють лікарські препарати, трави та інші ароматичні речовини рослинного походження. Ці добавки збуджують рецептори шкіри. Це позитивно впливає на мікро циркуляцію, розподіл крові в організмі, покращується виділення жовчі, панкреатичного соку, нормалізується робота органів травлення та інш.


Перлинні ванни

Повітря потрапляє у ванну під тиском, через значну кількість тоненьких трубочок. Формуються маленькі повітряні кульки, які створюють ефект розсипаних перлів.
Перлинні ванни якнайкраще підтримують захисні сили організму, знімають стреси, збагачують шкіру киснем. Сприяють при функціональних розладах, гіпертонічній хворобі та вадах серця.
Перлинні ванни рекомендують вагітним жінкам, позаяк вони покращують дихання плоду.


Йодо-бромні ванни

Йодо-бромні ванни піднімають тонус судин, покращують кровообіг у капілярах, посилюють обмін речовин. Ці ванни зменшують артеріальний тиск. Позитивно впливають при неврозах, спазмах судин.


Вихрові ванни

Вихрові ванни роблять для рук та ніг. Вони зараджують тим, хто страждає від артриту та поліневриту. Вихрові потоки води температурою 36-37 градусів С, які зумовлюють особливі апарати, масажуючи хворі кінцівки. В результаті кровообіг покращується, збільшується лімфообіг та біль щезає.


Гідрогальванічні ванни

Потоки води, викликані спеціальними приладами, встановленими у ванну, впливають на тіло механічно.
Лікувальна сила гідрогальваніки допомагає ліквідувати м’язеві спазми, активізує приплив крові до рук та ніг.
Гідрогальванічні чотирьохкамерні ванни насамперед допомагають при недугах опорно-рухової і периферичної нервової системи.


Вібросауна

Вібросауна помічна для людей із зайвою вагою.


санаторії Трускавця

санаторії Східниці