логотип

Водолікування

Бальнеологічні процедури

Водолікування
Водолікування – це різноманітні методи зовнішнього застосування вод із профілактичною та лікувальною метою
Висхідний душ
Потік води направляють на таз та куприк. Висхідний душ впливає комплексно на весь організм, тонізує судини, м’язи, сухожилля. Наслідок душу стає помітний вже відразу.
Гідромасаж
Людина опускається у ванну з різноманітними форсунками, через які подається вода з різним тиском. А масажист, з допомогою шланга, “розбиває” складки на тілі водою із значно більшим тиском.
Гідромасаж, таким чином, проникає глибше. З допомогою гідромасажу, як водолікування, тонізуються м’язи та шкіра, яка стає м’якішою, посилюється обмін речовин, втрачається зайва вага.
Гідроколонотерапія
Гідроколонотерапія – це метод зрошення всіх відділів товстого кишківника великими об’ємами за допомогою спеціального апарату. Гідроколонотерапія має дезінтоксикаційний (виведення як ендо-, так і екзогенних токсинів з організму людини) ефект, проводить корекцію закрепів, імуннокорекцію, покращення мікроциркуляції в органах.
Гідроколонотерапію використовують при закрепах, діареї, інтоксикації, дизбактеріозах, хронічних колітах
Душ Шарко
Це масаж водним потоком під тиском від 1,5 до 3 атм. на віддалі до 4 метрів. Процедура триває 2-3 хвилин і її повторюють до почервоніння шкіри. Цей душ змагається із остеохондрозом. Він вельми ефективніший від целюлітного масажу, бо цілком розруйновує деформовані підшкірно-жирові відкладення і видаляє жирові складки на стегнах, животі і сідницях. Він може моделювати фігуру, лікує і тонізує, підіймає загальний тонус.
Підводний душ-масаж
Струмінь води під тиском, направляють на тіло під водою. Тепла вода ослаблює тканини, знижує напруженість м’язів, пом’якшує схильність до спазмів, пришвидшує болезаспокійливий вплив. Цей душ, як водолікування, активізує кровообіг шкіри, обіг у лімфовузлах, стимулює обмін речовин в них, збільшує рухливість суглобів кінцівок і хребта, пом’якшуються рубці і спайки, покращується загальний стан.
Циркулярний душ
Температура води у душі 35-37°C, а тиск 1-1,5 атмосфери. Спочатку потік води направляють на потилицю і маківку, а також шийно-комірцеву частину. Дані площі відповідають за кровопостачання мозку. Промасажувавши ці ділянки, циркулярний душ масажує грудний і поперековий відділи хребта, живіт і стегна.
Циркулярний душ тонізує весь організм, збільшує притік крові до всіх внутрішніх органів.

фотогалерея

Мінеральні вани
Мінеральні ванни налагоджують функціональний стан центральної нервової системи, корисно чинять на ендокринну систему, покращують обмін речовин, відновлюють порушені функції організму.
Перлинні ванни
Повітря потрапляє у ванну під тиском, через значну кількість тоненьких трубочок. Формуються маленькі повітряні кульки, які створюють ефект розсипаних перлів. Перлинні ванни якнайкраще підтримують захисні сили організму, знімають стреси, збагачують шкіру киснем. Сприяють при функціональних розладах, гіпертонічній хворобі та вадах серця. Перлинні ванни рекомендують вагітним жінкам, позаяк вони покращують дихання плоду.

Login