логотип

Мінеральні води Трускавця

Трускавець – один з найкращих спа-курортів України у якому органічні мінеральні води.
У місті функціонує сила-силенна санаторіїв, пансіонатів, готелів, приватних садиб.
Трускавець відомий далеко за межами України саме завдяки своїй чудо мінеральні воді – “Нафтусі”. Лікувальна “Нафтуся” у м.Трускавець сприяє виведенню дрібних камінчиків і піску з нирок, сечовивідних шляхів, сечового міхура. Трускавецька “Нафтуся” знімає запальні процеси в органах і тканинах та ліквідовує ризик повторного утворення камінців.

Унікальна Нафтуся

Нафтуся – унікальна вода, яка не тільки подолає запальні процеси в нирках, сечових шляхах, печінці, шлунку та інших органах. Вона має сечогінну, жовчогінну, спазмолітичну, знеболювальну дію. Завдяки імуномоделюючим властивостям, “Нафтуся” відновлює захисні сили організму та запобігає онкологічним захворюванням. У Трускавці можна нормалізувати обмін речовин (навіть вуглеводний у хворих цукровим діабетом), роботу шлунково-кишкового тракту, підшлункової залози. “Нафтуся” з успіхом виводить з організму шлаки, радіонукліди та продукти обміну речовин.
Нафтуся — слабо мінералізована вода. Нафтуся має легкий запах сірководню і присмак нафти.
Концентрація солей в Нафтусі – біля 0,8 г/л.
Нафтуся містить велику кількість мікроелементів: гідрокарбонати, сульфати, кальцій, магній, натрій, хлор, калій, сірководень, азот органічний та інш.
Вживаючи мінеральні води “Нафтусю”, Ви забезпечуєте руйнування застійних процесів у жовчних шляхах. Відновлення функції печінки, жовчних шляхів, веде до зменшення холестерину в крові. Також стимулюється вироблення жовчних кислот, що запобігає утворенню жовчних каменів.

води Марія

По складу ця вода хлоридно-сульфатна, натрієва. Її мінералізація – до 8,62 г/л.
Марія містить кремнієву кислоту та залізо.
“Марія” допомагає виділенню соляної кислоти, сприяє травленню та вивільненню шлунку. Широко використовують “Марію” при лікуванні золотухи, рахіту, пом`якшенні костей, а найбільше вона помічна при хворобах крові.

Броніслава

Хлоридно-сульфатна натрієва вода. Мінералізація “Броніслави” – до 20 г/л.
“Броніслава” використовується в лікувальних цілях. Нею найкраще полоскати горло, ніс, її вживають для компресів.

Едвард

Сульфатно-хлоридна, сірководнева і натрієво-кальцієва вода. Мінералізація – до 6 г/л.
Широко використовується для мінеральних сірчистих ванн.

Барбара

Хлоридно-сульфатна, натрієво-магнієва вода. Мінералізація – 380 г/л.
Ця вода служить продуктом для одержання сухої солі “Барбара”, яку використовують в косметології.

Софія

Хлоридно-сульфатно-натрієва вода. Мінералізація – 10 г/л.
“Софія” дуже помічна для органів травлення, нею вдало послугуються при хворобах шлунка, пониженій кислотності, малокрів’ї, надмірній вазі та інш.

Login