Львів постав у середині XIII століття, як столиця могутньої східноєвропейської держави – Галицько-Волинського князівства.
Назва «Львів» дана місту на честь князя Лева Даниловича, сина засновника Львова Данила Галицького. Протягом своєї історії Львів жодного разу не змінював назви. Щодо Львова традиційними є багато епітетів. Розповсюдженою є назва «Місто Лева».
У XVIII-XX століттях у складі Австро-Угорської імперії Львів стає відомим, як місто технічних інновацій, зокрема тут вперше у світі винайшли гас і гасову лампу. На початку XX століття Львів став столицею третього у світі регіону за видобутком нафти після США і Росії.
Середня висота Львова над рівнем моря — 289 метрів.
Найвища точка міста — гора Високий замок (413 м над рівнем моря). Історично Львів було збудовано на річці Полтві (притока Бугу), але в XIX столітті її пустили через головний міський колектор (під проспектами Шевченка, Свободи та Чорновола).
Краса та історія міста чарує туристів з усього світу, і тому, Львів було прийнято до Світової спадщини ЮНЕСКО.
Завдяки своєму міському середовищу і архітектурі Львів є особливим прикладом поєднання архітектурних і мистецьких традицій Східної Європі та традицій Італії і Німеччини.
У Львові розміщено найбільше пам’яток історії та архітектури в Україні – 2500. Це пояснюється давнім освоєнням цієї території, порівняно високим економічним розвитком та значною густотою населення. Львів розташований на перехресті важливих торговельних шляхів з півночі на південь і з заходу на схід. У Львові збереглися визначні пам’ятки, починаючи від ХII ст. Особливо цінними є архітектурні ансамблі площі Ринок (XV—XIX ст.), вулиць Вірменської (XIV—XIX ст.) та Руської, які занесені до списку світової архітектурної спадщини ЮНЕСКО. Мистецьку цінність європейського масштабу мають ансамблі Успенської церкви (XVI—XVII ст.) , Святоюрського (ХVII ст.) та Вірменського (XIV—XVIII ст.) соборів; Домініканського костелу (ХVIII ст.)

Львів готелі, приватний сектор

WI-FI Інтернет телевізор у номері фен сейф у номері кафе обслуговування номерів

  • Львів, вул.Лукіяновича, 3

  • Сезон: цілий рік

  • Ціна: від 680 грн

Готельно-ресторанний комплекс Леотель, який розташований в історичному місці – маєтку графа Пельченського, зберіг дух величі та австрійської розкоші.


WI-FI Інтернет телевізор у номері фен кафе обслуговування номерів

  • Львів, пл.Міцкевича, 1

  • Сезон: цілий рік

  • Ціна: від 552 грн

Легендарний готель в самому центрі Львова, який має елегантну архітектуру та збудований ще за часів Австро-Угорської монархії.


Львів. готелі Львова. Львів готелі готелі вілли. Львів приватний сектор ціни. зняти житло Львів недорого.

Пошук відпочинку

Найкращий вибір

Послуги

послуги трансферу

Реклама

Booking.com
Активный отдых. Активные туры. Каталог туристических сайтов.