логотип
йога фест

Фестиваль йоги Carpathian Yoga Fest 2016

Серце Карпат б’ється і взимку, і влітку – «Буковель» запрошує на фестиваль йоги Carpathian Yoga Fest із 4 до 10 червня 2016 року.

Фестиваль йоги в Карпатах уже став щорічним масштабним і очікуваним заходом. Сьогодні це гордість організаторів і головна точка зборів шанувальників йоги в Західній Україні.

Carpathian Yoga Fest покликаний популяризувати здоровий спосіб життя та дізнаватись більше про різноманіття, універсальність і цілющі властивості йоги для кожного. Разом з тим за форматом це веселий і дуже цікавий захід, що подарує всього за кілька днів емоційне перезавантаження і повноцінний відпочинок від буденності.

Вам тут буде цікаво, якщо йога для вас , по-перше,
– це спосіб життя.
по-друге, – життя.
по –третє, – хобі.
по – четверте, – просто предмет інтересу.

Кожен знайде тут щось для себе: і новачки, і досвідчені практики, і молодь, і дорослі. Фест стане чудовим місцем для романтичного, сімейного та навіть корпоративного відпочинку.Тому сміливо агітуйте рідних, близьких взяти у ньому участь та поспішайте бронювати квитки! Кількість місць обмежена, але ми чекаємо саме на вас.

Ми готуємо для вас насичену програму , яка складається з лекцій, семінарів та практичних занять від провідних українських та зарубіжних майстрів і переплетенарозвагами, екскурсіями й активним відпочинком,у приголомшливо красивому та чистому місці з величезним енергетичним потенціалом.

Дати проведення – з 4 по 10 червня 2016 року.

Login