логотип
готелі з басейном

Готелі у Закарпатті з басейнами

Наш український край має багато чарівних міст для відпочинку та життя. Останнім часом, у зв’язку з анексією Криму, багато українців із задоволенням вибрали Закарпаття та Карпатський край для відпустки або літніх канікул. Багато українців нарешті змогли завітати у гостинні містечка карпатських гір. І не тільки узимку, але й навесні та влітку.

Так, деякі шанувальники морського відпочинку зауважать, а як можна відпочивати у спеку без моря? І, мабуть, готельний бізнес у Закарпатті не такий вже розвинутий, не по-європейським стандартам. Зрозуміло, що Буковель вже вийшов на високий рівень. А що до інших міст та сіл, які заохочують людей відпочивати серед лісів та гір?

Запевняємо, що наша країна приємно може здивувати. Й у закарпатському регіоні можна знайти по-справжньому якісні та з європейськими сервісами готелі та бази відпочинку для усієї сім’ї. Якщо ви плануєте відпочинок зараз, або на Новий рік, ви вже знаєте, що ціни у різдвяний період підіймаються. Тому якщо ви хочете заощадити, слід потурбуватися про дрібниці. Вони можуть значно допомогти у плануванні гарного зимового відпочинку. Наприклад, зручно закупити подарунки під ялинку: на цьому сайті. Ви зможете вибрати та купити басейн для малюка, складний будиночок для ігор, ляльку, м’які іграшки, машинки, тощо. Також тут можна знайти багато чого корисного для усієї сім’ї — від гаджетів до парфумів та інструментів.

Вирішивши такі дрібні, але необхідні речі, ви можете спокійно обирати місце для новорічного або різдвяного відпочинку у Карпатах. Ми рекомендуємо декілька готелів з басейном — щоб відпочинок був від “а до я”.
«Вежа Ведмежа» – це один з небагатьох готелів у Славському, який має басейн. Він досить великий, є дитяча зона. Також треба загадати про «Перлину Карпат», де гарно відпочивається як улітку, так й узимку. Комплекс запропонує великий басейн та особливу архітектуру будівлі готелю.

У Яремчі є комплекс «Wellland» з розвинутою інфраструктурою відпочинку для гостей. Готель має відкритий з підігрівом басейн.
У сели Шаян у «Червоній руті» гостей очікують не тільки басейн з підігрівом. Але й тенісний корт, вело-прогулянки, та кінні прогулянки. Особливий шик чекає тих, хто обере готель «Катерина», що знаходиться у селі Поляна – у Свалявському районі. Басейн великий, закритий та з підігрівом. До 12 години плавати у басейні можна безкоштовно.
Дізнайтеся підробці про вказані готелі в Інтернеті – і ви зрозумієте, що відпочинок у Карпатах чи Закарпатті може бути різним. У тому числі з максимальним комфортом та оздоровчим ефектом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Login