Курорт Моршин – невелике містечко в передгір’ї Карпат. Цей курорт добре відомий, як бальнеологічний. Моршин розташовується в чарівній долині, яка суцільно покрита лісами. У рівнинній частині курорту є санаторії, парки та курортно-побутові заклади. Верхня частина курорту вкрита лісами, і тут знаходяться джерела мінеральних вод та цех по розливу мінеральної ропи і виробництву натуральної лікувальної солі.
Відпочинок в Моршині, подарує Вам спокій, піднесення. Свіже повітря на відпочинку в Моршині насичене ароматами лісних трав, тиша, а старі сосни та дуби створюють гарний настрій. У Моршині ріки та ліси багаті на дичину, містять різноманітні ягоди, гриби.
Моршин має добре автомобільне і залізничне сполучення. Відпочинок у Моршині можливий в декількох ресторанахв, кафе, де Ви приємно проведете час в колі друзів, оздоровитеся та відпочинете. Залізничний вокзал, разом з автостанцією зручно розміщені в самому центрі курорту, близько до центрального бювету та санаторіїв.
Курорт Моршин відпочинок відомий завдяки мінеральним водам, які мають лікувальні чинники.
Джерело № 1
Мінеральна вода джерела №1 призначується при захворюваннях, які супроводжуються зниженим вмістом та повною відсутністю вільної соленої кислоти в шлунковому соці. У воді цього джерела міститься марганець, залізо, бром, йод.
Джерело №4
Застосовується при сечокислих діатезах, сечокам’яній хворобі.
Джерело №6
Мінеральна вода свердловини №6 застосовується при хворобах органів травлення з нормальною та підвищеною кислотністю шлункового вмісту.
Моршинські мінеральні води ефективні як для зовнішньо, так і внутрішньо для усяких промивань та зрошень. У бальнеотерапії моршинські мін води дуже ефективні у вигляді ванн. Для них використовується високомінералізована ропа поверхневого шару джерела № 1 та свердловини № 20. Вода свердловини № 20 – хлоридно-натрієвий розсіл (ропа) з мінералізацією 250-300 гл.
На курорті широко використовуються і торф’яна грязь та озокерит.
Озокеритотерапія ефективна при виразкових хворобах шлунку та дванадцятипалої кишки (поза стадією загострення), хронічних гастритах, захворюваннях печінки та жовчних шляхів, кишечнику, деяких захворюваннях нирок та жовчовивідних шляхів, запальних, гінекологічних хворобах, захворюваннях периферійної нервової системи та органів опори та руху.
На відпочинку в Моршині з успіхом можливо лікувати:
– хвороби шлунку (хронічний гастрит із секреторною недостатністю, гастро дуоденіт з порушенням секреторної та моторної функції шлунку);
– хвороби оперованого шлунку;
– хвороби стравоходу;
– хвороби оперованого шлунку;
– функціональні розлади шлунку з порушенням секреції, рухової активності;
– виразку шлунку, дванадцятипалої кишки;
– панкреатит хронічний рецедивуючий;
– хвороби кишечнику;
– жовчнокам’яну хворобу;
– хвороби жовчних шляхів (холецистит, холангіт різної етіології);
– функціональні захворювання жовчних шляхів та жовчного міхура;
– хвороби печінки;
– перигастрити, перідуоденіти, перігепатити, періхолецистіти.
Протипоказанням перебування на курорті Моршин є:
– виразка шлунку та дванадцятипалої кишки у фазі загострення;
– гастрити регідні, антральні, а також поліпи шлунку, хвороба Менетріє (гіпертрофічний гастрит);
– ентероколіт з вираженим порушенням травлення, виснаження;
– рубцеві звуження стравоходу, кишок з порушенням прохідності, структура загальної жовчевої протоки та протоки жовчного міхура;
– хронічна дизентерія, неспецифічні виразкові коліти, а також кровоточивий геморой, поліпоз кишківника;
– ускладнення після операції на шлунку;
– часті та важкі приступи жовчнокам’яної хвороби з проявами активної інфекції;
– цирози печінки;
– усі форми жовтяниці.

Перебуваючи на курорті слід пам’ятати, що внутрішній прийом мінеральної води у Моршині, рекомендується не частіше, ніж два рази у рік, тобто, лише через 6 місяців після вороття з курорту.

Моршин: пансіонати, готелі, вілли, відпочинок

WI-FI Інтернет телевізор у номері фен кафе

  • Моршин, Джерельна

  • Сезон: цілий рік

  • Ціна: від 620 грн

Готель Оріон пропонує для відпочинку 22 комфортних номерів. Готель розміщений неподалік від бювету мінеральних вод та лікувальних закладів Моршина. У всіх номерах є доступ до Інтернету WI-FI.


WI-FI Інтернет телевізор у номері фен кафе

  • Моршин, Івана Франка

  • Сезон: цілий рік

  • Ціна: від 250 грн

Готель Оберіг – сучасний пятиповерховий будинок на 20 комфортних номерів. Готель розміщений у парковій зоні, неподалік від бювету мінеральних вод та лікувальних закладів Моршина.Моршин. Відпочинок в Моршині. Моршин приватний сектор. Лікування в Моршині. Джерела Моршина

Пошук відпочинку

Найкращий вибір

Послуги

послуги трансферу

Реклама

Booking.com
Активный отдых. Активные туры. Каталог туристических сайтов.