На відстані 25 км від Сколе розташоване чарівне селище Орявчик. Карпатська гостинність, чудові краєвиди гір, лижня інфраструктура роблять цей курорт надзвичайно привабливим для відпочинку протягом цілого року.
Якщо Ви шанувальник гірських спусків, то в Орявчику для Вас є кілометровий підйомник, 400-метровий бугельний підйомник, та 300-метровий «дитячий» мультиліфт. Навіть якщо у Вас не має спорядження – не біда. Усе необхідне можна взяти тут напрокат.
Але найбільш відоме селище тим, хто в захваті від фрістайлу. В урочищі Тисовець знаходяться, крім крісельного підйомника довжиною 1000м, три трампліни. Щороку тут проводиться змагання з уже олімпійського виду спорту, від якого аж захоплює дух.
Влітку Ви будете зачаровані чудовими Карпатськими краєвидами, катанням на квадро циклах, рибалкою, купанням в чистій гірській воді, подорожами в гори.

Орявчик Тисовець: вілли, котеджі, садиби

WI-FI Интернет ресторан сейф в номері телевізор в номері фен пральня бассейн послуги прокату

  • Сколівський р-н, с.Орявчик

  • Сезон: цілий рік

  • Ціна: от 400 грн

Дерев’яний чотириповерховий готель “Карпатська рів’єра”, який розташований у с.Орявчик, пропонує для відпочинку 18 номерів. Готель має зручний асфальтований під’їзд та розташований на відстані 150 м від витягів гірськолижного комплексу “Звенів”.


Орявчик. Тисовець. Відпочинок в Карпатах.

Пошук відпочинку

Найкращий вибір

Послуги

послуги трансферу

Реклама

Booking.com
Активный отдых. Активные туры. Каталог туристических сайтов.