Найкращі екскурсії Карпатами із Східниці
Карпати – це гірський хребет у Центральній та Східній Європі, який охоплює країни, такі як Україна, Польща, Словаччина, Угорщина та Румунія. Ось кілька популярних місць екскурсії Карпатами зі Східниці та Трускавця.
Наймасовішою екскурсією є подорож до Славсько на гору «Захар Беркут». Ця канатна дорога та крісельний підйомник є частиною гірськолижного курорту Славське. Ви легко підніметеся найдовшою канатно-крісельною дорогою на вершину гори Захар Беркут, де розташовані траси і панорамні види на гори Карпат і «дістати до хмар». Насолоджуйтеся гірськими краєвидами, спостерігаючи за чудовими пейзажами. На вершині в фолк-ресторані «Захар Беркут» спробуйте «Гаманець Захара Беркута». Окрім краєвидів, тут можна покататися на конях, квадроциклах чи велосипеді! В цьому маршруті також передбачено огляд Кам’янецького водоспаду. Водоспад утворився в розломі гірського хребта, через що й розділений кам’яною брилою на дві частини. Вода спадає з висоти майже 7 метрів. Під приємне гуркотіння потоку ми вечеряємо в кафе «Надія». Неподалік від водоспаду знаходиться унікальне та, водночас, таємниче Мертве або Журавлине озеро, вода у якому збагачена сірководнем, тому тут не зустрічається ніякої живності.
Кожна мандрівка по своєму надихає та створює цілі каскади емоцій. Екскурсія, що збуджує спогади, які ми будемо пам’ятати впродовж всього життя – це термали Закарпаття і Мукачево. Насамперед – один із наймальовничіших перевалів українських Карпат, висотою 793 метрів з чудовими панорами. Далі на огляді мисливський замок, який збудований у неоромантичному стилі. Неймовірно гарна архітектурна споруда! Замок збудований за принципом астрономічного року – кількість вікон 365, що дорівнює кількості днів у році, кімнат 52 – кількості тижнів, а вхідних дверей – 12. Прогулянка алеями старовинного графського дендропарку до джерела молодості, озера з лебедями, вольєру з тваринами.
В термальних басейнах Косино – найкращим чином поєдналися цілющі властивості термальних вод, комфорт і естетична насолода. Для вас гарячі підземні води, 7 басейнів: термальний смарагдовий басейн, велетенський термальний басейн з фонтанами-джакузі у вигляді пива, вина, кави та палинки і найвищим фонтаном-ілюзією з термальною водою – Золотим краном, величезний басейн з прісною водою, класичний плавальний басейн, та дитячий, унікальні Королівські сауни: евкаліптова, соляна, трав’яна, римська, хамам, угорська, льодяна та ванни Кнайпа. СПА Релакс тривалістю 2 години та емоціями на довгий час!
Насолодитися вродою високогірного озера Синевир та водоспаду Шипіт, побачити справжніх карпатських ведмедів і помилуватися неймовірними видами Боржавських полонин ви зможете під час екскурсії Карпатами до озера Синевир. Озеро Синевир, яке називають Морське Око, це дивовижна дзеркальна водна гладь з острівцем-зіницею посередині. Озеро Синевир є візитною карткою українських Карпат. Це озеро незрівнянної краси озеро. Синевир вабить до себе мальовничими пейзажами гір та чистою кришталевою водою. У цій воді водиться благородна форель. Озеро утворилося на висоті 989 метрів і має максимальну глибину 22 метри. Купатися заборонено. Продовжимо споглядати на карпатські хребти Боржава та Ґорґан на канатно-крісельному підйомнику в Міжгір’ї. А ще реабілітаційний центр бурого ведмедя площею 12 га. Бурий ведмідь, який зазнав жорстокого поводження в неволі та потерпілі від стихійного лиха проживають в цьому центрі.
Фортеця Тустань – це один з цікавих історичних об’єктів, який розташований в Україні, у Карпатах, поруч Східниці. Ця фортеця має багату історію, яка відображає різні періоди життя та влади на цих землях. Державний історико-культурний заповідник “Тустань” – надзвичайно гарне та мальовниче місце сили в Україні. Це гряда каменів-пісковиків у вигляді скель посеред Карпат, які утворилися 25 млн. років тому. Тустань була важливим стратегічним пунктом і входила у єдину систему Карпатської лінії оборони південно-західних кордонів Київської Русі. На скелях був оборонний комплекс, митниця і місто-фортеця, центральна частина укріплень займала 3 гектари. Фортеця Тустань – це не лише історичний об’єкт, але й мальовниче місце, що приваблює кожен раз. Вона є свідком різних епох і культур, які залишили свій слід на цих теренах. Під час екскурсії:
– Хата в Глибокому. Культурний осередок с. Урич, старовинна бойківська оселя – музей в стилі лофт («музей непотребу»), предмети побуту, жорна, гасова лампа, бойківська піч, світлиця та кухня.
– Музей історії фортеці «Тустань» важливого опорного пункту часів Київської Русі та Галицько-Волинського князівства. 3D модель та макет фортеці. Артефакти, знайдені під час археологічних розкопок. Розповіді про наскельний оборонний комплекс, що мав функцію прикордонного пункту та митниці. Можливість зробити фото в середньовічних обладунках та придбати сувеніри.
– Скельний комплекс «Камінь». Прогулянка територією національного парку Сколівські Бескиди. На скелях збереглися солярні знаки петрогліфи (залишені нашими предками 2000 р. тому назад), залишки кдадки стін, печери та кам’яні зруби та ступені, цистерна для води, що обули знайдені під час археологічних розкопок. Капличка-криниця, фестивальна галявина, селфі на згадку, дегустація наливок та справжня бойківська кухня.
Екскурсія Карпатський трамвай — це чудова пригода для розширення своїх знань і уявлень про Карпати. Карпатський трамвай маленький потяг, який рухається вузькою колією у 70 сантиметрів, та має два вагони із місцями для сидіння і панорамними вікнами та раритетний відкритий вагон. Окрім милування краєвидами, водоспадами екскурсія Карпатський трамвай дає також можливість познайомитися із місцевою культурою та звичаями. Туристи заглиблюються Карпатською красою мандруючи вузькоколійкою, яка діє на території Івано-Франківщини. Збудована ще в 1898 році і до цього часу рахується одним із екологічно чистих видів транспорту. Подорож Карпатським трамваєм триває 3 години. Маршрут пролягає Від селища Вигода, повз гору Церковище, болото Ширковець, до мінеральної води Горянка, звертає до Мізунських водоспадів. Вашій увазі також підвісний міст через річку Мізунка.
І як не побачити елітний Львів! Під час екскурсії чудеса Львова ми відвідаємо найвизначніші найкрасивіші місця: Палац Потоцьких, театр опери та балету, каплицю Боїмів, Італійський дворик, Домініканський собор, музей Бандінеллі.
Ви дізнаєтеся усі таємниці театру опери та балету імені Соломії Крушельницької, надихнетеся красою Палацу Потоцьких, почуєте історію Каплиці Боїмів та відчуєте атмосферу справжнього кохання біля Італійського дворика.
Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької – вважається одним з найкрасивіших в Європі. “Технічне диво” Львова початку ХХ століття, яке було побудовано всього за три роки і вже в 1900 році в ньому відбувся перший спектакль. Палац Потоцьких – приклад французького барокового класицизму кінця 19 століття. На першому поверсі розміщені інтер’єри в стилі короля Луї XVI, прикрашені штучним мармуром i позолотою, ліпниною і дзеркалами. Каплиця Боїмів – унікальна для Львова і України родинна усипальниця патриціїв Боїмів з Угорщини. Унікальність каплиці в тому, що вона має неповторну скульптуру Ісуса Христа скорботного в Гефсиманському саду, де він просить Отця, щоб Його обійшли страждання на хресті. До речі, аналогів такої скульптури більше немає ніде в світі. Костел і монастир бернардинів– унікальна пам’ятка. Фасад костелу св. Андрія прикрашено 20-ма скульптурами, а інтер’єр вражає численними різьбленими вівтарями та розписами XVIII ст. Італійський дворик – чудовий приклад архітектури Ренесансу, що зберігся до наших днів, розташований у Палаці Корнякта на площі Ринок. Домініканський собор – величний храм в якому можна побачити роботи Пінзеля, Полейовського. Привертають увагу 18 унікальних дерев’яних позолочених фігур, що уособлюють Святих та мучеників. Музей Палаццо Бандінеллі – кам’яниця, загадкова чорна споруда, про походження кольору якої у Львові побутують різні версії, пам’ятка у стилі ренесансу.