логотип
фестиваль пива Львів

фестиваль Львівського пива

22-23 серпня у Львівському парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького відбудеться грандіозний фестиваль Львівського пива.

Львівська пивоварня – найстаріша в Україні. Завітайте на “Фестиваль Львівського пива” в парку ім. Б. Хмельницького – на вас чекають не лише веселі розваги. Але й можливість доторкнутися до пивних традицій старої Європи. Дізнатися багато нового й цікавого про популярний напій.

Цього року легендарній Львівській пивоварні виповнюється 300 років. На честь ювілею ТМ «Львівське» підтримує та запрошує усіх шанувальників пива на грандіозний фестиваль.

Гості цьогорічного фестивалю зможуть познайомитися ближче з культурними особливостями та пивними традиціями Львова та Європи. Скуштувати різні українські й іноземні сорти пива та страви. Дізнатися про пивні ритуали. Послухати та потанцювати під гарну живу музику відомих колоритних українських та іноземних гуртів.

Відвідувачі свята зможуть взяти участь у кулінарних майстер-класах та спробувати свої сили у приготуванні страв з пивом чи до пива. Окрім того кожен матиме можливість зробити багато яскравих та нестандартних фото на пам’ять у різноманітних фотозонах. Зі сцени гостей заходу розважатимуть відомі ведучі – Фагот та Фоззі (гурт «ТНМК»).

Впродовж двох днів фестивалю заплановано виступи відомих виконавців та гуртів, як DZIODZIO, Брати Гадюкіни, Babylon Circus (Франція), J.B.O. (Німеччина), ТНМК, MAD HEADS, GIPSY SKA (Бельгія) та інші.
Вхід на фестиваль платний.

Login