село Поляна Закарпаття
Поляна – бальнеологічний курорт, розташований на відстані 11 км від міста Свалява, 35 км – від м. Мукачево, 75 км – від м. Ужгорода. Поляна має автобусне та автомобільне сполучення з містами Свалява, Мукачево та Ужгород. Курорт знаходиться на висоті 340 м н. р. м. Статус курорту село Поляна відпочинок отримало згідно з Постановою Ради Міністрів Української РСР № 490 від 12 жовтня 1982 р.
с.Поляна взимку
Визначальним лікувальним фактором відпочинок в Поляні є “Поляна-Купіль” – вуглекисла середньомінералізована гідрокарбонатна натрієва мінеральна вода.
Лікування в Поляні: захворювання органів травлення у фазі стійкої та нестійкої ремісії (гастрити, виразки, ентерит, ентероколіт, хронічні коліки, розлади), захворювання печінки, панкреатит, цукровий діабет легкого та середнього ступенів та ін.
Взимку для відпочинку в Поляні діють спуски середньої складності, траса для початківців, працюють бугельні витягиПоляна: пансіонати, готелі, вілли, відпочинок
Поляна. с.Поляна в Закарпатті. відпочинок в Поляні на Закарпатті. Поляна відпочинок в Закарпатті. Відпочинок в Закарпатті.

Пошук відпочинку

Найкращий вибір

Послуги

послуги трансферу

Реклама

Booking.com
Активный отдых. Активные туры. Каталог туристических сайтов.