логотип

Джерела Східниці та їх ефект

опис джерел та їх властивостей

Східниця відомий курорт й за межами України завдяки своїм 38 джерелам та 17 свердловинам. Всі джерела Східниці знаходяться в пішій доступності один від одного. Точно підібрані джерела Східниці – запорука правильного лікування. Цілюща “Нафтуся” містить органічні речовини та мікроелементи, які зустрічаються тільки в регіоні Східниця та Трускавець у Карпатах.
джерело 1 Східниця Джерело №1 – гідрокарбонатна натрієво-кальцієва вода, яка допомагає при сечокам’яних хворобах, хронічних пієлоцистах, хронічних пієлонефритах, сприяє вимиванню дрібних камінців, ниркового піску і продуктів запальних процесів. Ця вода також виводить каміння з нирок та нормалізувати кровообіг. Мінереалізація – 0,61 г/дм Знаходиться джерело біля вілли “Золоте руно” в лісовій зоні.


Джерело № 1-C – має підвищений вміст органічних речовин та яскраво виражену біологічну лікувальну дію при захворюваннях печінки й сечовивідних шляхів, а також при панкреатитах. Містить спиртові смоли, гумусові речовини, карбонові кислоти. Рекомендують при захворюваннях печінки та сечовивідних шляхів, панкреатитах та захворюваннях на цукровий діабет. Мінералізація – 0,639 г/л Розміщене біля готелю Столиця, що знаходиться на вул.Зарічній.


Джерело №3 – слабо мінералізована слабо-кисла гідрокарбонатна кальцієва вода. Вода має сечогінну та протизапальну дію, покращує циркуляцію крові в організмі, сприяє відновленню нормальної роботи нирок. Збагачена міддю, цинком, йодом, бромом, фтором, кобальтом, марганцем. Сприяє відновленню нормальної роботи нирок, поліпшує циркуляцію крові, допомагає при лікуванні діабету. Мінералізація 0,308 г/літр Розміщене при в’їзді зі сторони Борислава в Східниці (вул.Бориславська, поруч з Любокрай) в лісовій зоні.


джерело 10 Східниця Джерело №8, 9, 10 – гідрокарбонатні кальцієві води, які рекомендують при захворюваннях печінки та жовчних шляхів. Рекомендують при захворюванні печінки, жовчних шляхів, при сечокам’яних хворобах, хронічних пієлонефритах. Води стимулюють утворення жовчі та виведення її кислот, при цьому зменшується рівень холестерину. Мінералізація – 0,279г/л Розміщене в бюветі, що знаходиться на початку вулиці Т.Шевченка, поруч з готелем Київська русь.


Джерело №5, 6 – слабомінералізована гідрокарбонатно-кальцієва з вмістом органічних речовин. Рекомендують при для лікування хронічних захворювань сечовивідних і жовчовивідних шляхів. Розміщене неподалік готелю Респект та котеджу Ватра.


Джерело №13 – вода містить залізо, яке впливає на секреторну функцію шлунку та прискорює утворення еритроцитів, підвищує рівень гемоглобіну і виводить радіоактивні речовини. Ця вода помічна при лікуванні печінки, променевої хвороби та хронічних гастритів. Мінералізація – 0,357 г/л Розміщене біля готельного комплексу “Три сини та донька 4*”.


джерело 15 Східниця Джерело №15 – має високий вміст заліза, вуглекислоти і марганцю. Аналогів даної води в Україні немає. Частка залізоорганічних комплексів в джерелі №15 – 62.3%. Корисно вживати при хронічних захворюваннях шлунка з пониженою кислотністю. Допомагає у виведенні з організму радіонуклідів. Мінералізація – 0,169 г/л Розміщене в парковій зоні Св.Пантелеймона, неподалік готелю Crona SPA


джерело 18 Східниця Джерело №18 С – має підвищену кількість мікроелементів і біологічно активних лікувальних органічних речовин, які збільшують утворення жовчі та стимулюють сечогінну функцію нирок. Сприяє виробленню жовчі, регенерує тканини печінки, нейтралізує рівень холестерину та запальні процеси в нирках. Її призначать і при захворюваннях сечовивідних та жовчовивідних шляхів. Розміщене на вул.Котляревського, біля готелів Цитадель та Santa Maria


Джерела №25 і 26 – слабо мінералізовані, гідрокарбонатні сульфатно-кальцієво-магнієві води, які рекомендують вживати при захворюваннях нирок, хронічних циститах, хронічних гепатитах та після хвороби Боткіна. Мінеральні води мають однаковий склад групи елементів. Розміщене в лісовій зоні біля лікувально-оздоровчої бази “Зелений бір”.


Свердловина №2-С – типу “Боржомі”, “Поляна Квасова”. Ця содова, лужна вода помічна при гастритах, виразковій хворобі, хронічних панкреатитах, колітах. Рекомендують при захворюваннях шлунка, кишківника, дванадцятипалої кишки, хронічних панкреатитах, колітах, гастритах з нормальною та з підвищеною кислотністю, виразковій хворобі. Розміщене недалеко від автовокзалу на вул.Т.Шевченка, поруч з готелем Поезія Мандрів та садибою Уляна.


Джерела 21, 21А – аналогічні лікувальні води типу «Нафтуся» з підвищеним вмістом брому. Їх рекомендують вживати при захворюваннях печінки. Галерея 21 є на вулиці Зарічній.


Джерело №357 – вода з вмістом гліцерину, середньої мінералізації, сечо-жовчогінної дії. Воду з цього джерела використовують для обличчя і тіла. Гліцеринова вода добре зволожує шкіру і заповнює мікротріщини шкіри вологою. При регулярних обтираннях і вмивання обличчя цією водою, шкіра стає гладкою. Розміщена в парку Св.Пантелеймона.

фотогалерея

Це основні джерела Східниці. Також є джерела Східниці 4С, 118 та інші
джерело 21 Східниця
джерело 26 Східниця
джерело 357 Східниця

Login