котедж Ватра Східниця

  • Курорт: Східниця
  • Ціна: грн 1300

Котедж “Ватра” має два поверхи. На першому поверсі розміщено веранду, коридор, хол, кухню, спальню, туалет із умивальником та душовою кабіною. На другому поверсі є дві спальні, хол, туалет.
Постійно є гаряча та холодна вода. Для відпочинку є альтанка, пісочниця. На території котеджів є автомобільна стоянка, де можна безкоштовно зберігати автомобіль. Для відпочинку пропонується сауна, масаж.

Цілющі мінеральні води, чисте дзвінке повітря, незабутні схід та захід сонця серед смерекових лісів та полонин, співуче дзюркотіння гірських струмків, п’янкий запах трав – усе це тут, у Східниці . Візитною картою цього гірського курорту є всесвітньо відома лікувальна вода “Нафтуся”, а вдячною пам’яттю на згадку про перебування в гірській оздоровниці будуть гарний настрій і здоров’я, які Ви поліпшите завдяки цілющим властивостям унікальних мінеральних джерел, якими рясніють гори Карпати.
Котедж “Ватра” має два поверхи. На першому поверсі розміщено веранду, яка має електричний підігрів, коридор, хол, кухню, спальню, туалет із умивальником та душовою кабіною. На другому поверсі є дві спальні, хол, туалет. У нас Ви зможете переглянути супутникове телебачення, скористатись холодильником та посудом.
Опалення в котеджах електричне, постійно є гаряча та холодна вода (артезіанська). На вулиці для відпочинку є альтанка, пісочниця, колодязь із артезіанською водою. На території котеджів є автомобільна стоянка, де можна безкоштовно зберігати автомобіль. Для відпочинку пропонується сауна, масаж.
Недалеко від котеджу “Ватра” розміщено джерела 25, 26 (Андроповське), 5, 6, ліс. Відпочивальники можуть скористатись канатною дорогою (10 км), відвідати скелі Довбуша та просто відновити сили.

Кількість котеджів – 2

КОНТАКТИ:
Східниця, вул.І.Франка, 39-б
тел: +38 067 94-66-44-9
ПОСЛУГИ КОТЕДЖУ ВАТРА:
Безкоштовні:
стоянка, кухня для самостійного приготування, альтанка, барбекю, прокат лиж та санок, дитячі качелі
Платні:
Сауна, масаж, замовлення екскурсій і подорожей, консультація лікаря, замовлення харчування, трансфер з Трускавця
Цікаві місця поруч: джерело №5, джерело №6
котедж Ватра Східниця

Ватра Східниця: котедж №1

Кількість кімнат – 5
Зручності в номері:
3 Спальні, кухня, 2 санвузли, душова кабіна, вітальня, опалення, кухня, електричний чайник, посуд, мікрохвильова піч, холодильник, рушники, постіль, хол, м’які меблі, Wi-Fi доступ до Інтернет, супутникове ТБ, веранда з підігрівом, гардеробна шафа, стіл
ліжка Wi-Fi душ санвузол рушники ТВ стіл, крісла фен кухня

Котедж №101.01 – 29.12
2 особи1300 грн
3 особи1400 грн
4 особи1500 грн
5 осіб1600 грн
6 осіб1700 грн
котедж Ватра Східниця

Ватра Східниця: котедж №2

Кількість кімнат – 4
Зручності в номері:
2 Спальні, кухня з окремим входом, 3 санвузли з душовою кабіною, хол, м’які меблі, сауна, відпочинковий зал, веранда з підігрівом, 2 тераси, опалення, електричний чайник, посуд, мікрохвильова піч, холодильник, рушники, постіль, Wi-Fi доступ до Інтернет, супутникове ТБ, гардеробна шафа, стіл
ліжка Wi-Fi душ санвузол рушники ТВ стіл, крісла фен кухня

Котедж №101.01 – 29.12
2 особи1300 грн
3 особи1400 грн
4 особи1500 грн
5 осіб1600 грн
6 осіб1700 грн
Східниця котедж Ватра. Відпочинок в Східниці котедж Ватра. Лікування в Східниці котедж Ватра. Котедж Ватра Східниця. Котедж в Східниці.