логотип
замок Паланок

Мукачівський замок Паланок

Мукачівський замок інакше називається замок Паланок та розташований на горі висотою 68 метрів. Особливістю цього місця є те, що з якого б боку ви не наближалися до міста Мукачево, цей замок буде дуже добре помітний. Це все завдяки тому, що навколо знаходиться суцільна рівнина.

Виникнення височини пов’язане з легендою, що гора не є наслідком природи, а зроблена людьми самостійно. Тому й місто, в якому розташований замок називається “Мукачево”, від слова “мука”. За легендою мешканців села змушували працювати вдень та вночі для того, щоб звести пагорб, а вже після нього – збудувати справжній замок. Але насправді виявилося за допомогою наукових досліджень, що гора має все ж таки природне походження.

Якщо колись ви будете знаходитися в районі міста Мукачево, обов’язково завітайте до цього цікавого живописного місця замок Паланок. Його зовнішній вигляд, яскравість та незвичайність підкорять очі навіть самого примхливого туриста.
У середині замку знаходиться музей, в якому є дуже багато історичних цікавих місць та споруд, котрі захоплюють кожного нового туриста своїми історіями. Замок Паланок справжня перлина Закарпаття.

Login