1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 голосів, балів: 5,00 з 5)
Loading...

Мукачівський замок інакше називається Паланок та розташований на горі висотою 68 метрів. Особливістю цього місця є те, що з якого б боку ви не наближалися до міста Мукачево, цей замок буде дуже добре помітний, завдяки тому, що навколо знаходиться суцільна рівнина.
Виникнення височини пов’язане з легендою, що гора не є наслідком природи, а зроблена людьми самостійно. Тому й місто, в якому розташований замок називається “Мукачево”, від слова “мука”. За легендою мешканців села змушували працювати вдень та вночі для того, щоб звести пагорб, а вже після нього – збудувати справжній замок. Але насправді виявилося за допомогою наукових досліджень, що гора має все ж таки природне походження.
Якщо колись ви будете знаходитися в районі міста Мукачево, обов’язково завітайте до цього цікавого живописного місця. Його зовнішній вигляд, яскравість та незвичайність підкорять очі навіть самого примхливого туриста.

У середині замку знаходиться музей, в якому є дуже багато історичних цікавих місць та споруд, котрі захоплюють кожного нового туриста своїми історіями.