1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 голосів, балів: 5,00 з 5)
Loading...

Державний парк “Сколівські Бескиди” – це найгарніші гори, що славляться своєю дивовижністю та красою, це зелені ліси, швидкісні та часті річки, квітучі схили та неймовірні дерева. Цей парк є найбільшим з усіх подібних місць, що розташовані у Карпатах. Особливістю “Сколівських Бескид” є те, що вони по своїй природі є унікальними та незвичайними, хвойні та листяні ліси окутують парк своєю чарівністю та дивують всіх людей красою. Рідкі види птахів, звірів, квітів, рослин знаходяться саме тут та тішать Україну своєю присутністю.
Повністю незвичайний парк був заснований в 1985 році та саме з цього часу розпочалась його історія. В цілому, він з’явився для охорони карпатських лісів та відповідної території замовника загальнодержавного значення та масштабу.
Загальна площа парку становить більше 35 тисяч гектарів. Головна водна артерія “Сколівських Бескид” є річка під назвою Стрий, яка відокремлює його з північно-східної сторони, а правим її товаришем є річка Опір.

Коли ви будете відпочивати чи мандрувати десь коло сулища Східниця, то не забудьте завітати в найбільший природний парк карпатської місцевості та побачити цю неймовірну та незабутню красу, яку важко знайти ще десь в нашій країні.