приватна садиба в Східниці

  • Курорт: Східниця
  • Ціна: грн 160

Пропонуємо відпочинок у приватному секторі Східниці. Будинок розміщений в самому центрі курорту Східниця, має окремий двір, свою кухню, неподалік розташовані магазини, базар, є де залишити автомобіль. І найважливіше свіже повітря, мінеральні води, натуральні прдукти. Садиба є двоповерховою будівлею з усіма зручностями для 10 осіб. На 1 поверсі розташовані: кухня, яка оснащена посудою та дві кімнати […]

Пропонуємо відпочинок у приватному секторі Східниці. Будинок розміщений в самому центрі курорту Східниця, має окремий двір, свою кухню, неподалік розташовані магазини, базар, є де залишити автомобіль. І найважливіше свіже повітря, мінеральні води, натуральні прдукти.
Садиба є двоповерховою будівлею з усіма зручностями для 10 осіб.
На 1 поверсі розташовані: кухня, яка оснащена посудою та дві кімнати із всіма зручностями: двоспальні ліжка, приліжкові тумбочки, шафа для одягу, телевізор (супутникове ТБ), холодильник, окремі санвузли.
На 2 поверсі розташовані дві кімнати в яких є: двоспальні ліжка, холодильник, приліжкові тумбочки, шафа для одягу, телевізор (супутникове ТБ), окремі санвузли та зона відпочинку.
Є можливість встановлення додаткового місця в кожній кімнаті.
КОНТАКТИ: Східниця, вул.Лесі Українки, 7
тел: +38 (067) 76 55 038, 063 056 49 10
ПОСЛУГИ ПРИВАТНОЇ САДИБИ В СХІДНИЦІ:
Безкоштовні: стоянка автомобіля, WI-FI, зона відпочинку, користування кухнею для самостійного приготування їжі, прибирання в будинку – самостійно
Платні: харчування (в сан.Східницькі Карпати), консультації лікаря, масаж, замовлення екскурсій
Цікаві місця поруч: джерело №10 – 400м, джерело №15,16 – 400м, джерело 1С, 13- 600 м, парк Св.Пантелеймона – 100м
приватна садиба Східниця: стандартний номер на 1 поверсі

Кількість кімнат – 1
Зручності в номері: двоспальне ліжко, туалет, душ, холодильник, постіль, ТВ із супутниковим ТБ, Інтернет Wi-Fi, шафа, опалення, набір посуду, фен (на вимогу), додаткове місце (платно)

Ціна проживання в номері за добу 10.01-25.12
стандартний номер (2 ос.) 160-200 грн
приватна садиба Східниця: стандартний номер на 2 поверсі

Кількість кімнат – 1
Зручності в номері: двоспальне ліжко, туалет, душ, холодильник, постіль, ТВ із супутниковим ТБ, Інтернет Wi-Fi, шафа, опалення, набір посуду, фен (на вимогу), додаткове місце (платно)

Ціна проживання в номері за добу 10.01-25.12
стандартний номер (2 ос.) 160-200 грнСхідниця приватна садиба. Відпочинок в Східниці в приватному секторі. приватний сектор в центрі Східниці
Активный отдых. Активные туры. Каталог туристических сайтов.