Львів – архітектурна спадщина ЮНЕСКО

На північ від Карпат розташоване найбільше місто Західної України – Львів. Львів займає площу 180 кв.км, а населення становить 759 тис. жителів.
Львів зведено на річці Полтва, яка сучасно проходить під проспектами Шевченка та Свободи.
Найвищою точкою міста Львів є гора Високий замок, висота якої становить 409 м над рівнем моря.
Львів здавна славиться пам’ятками архітектури, які переважно сконцентровано в історичному центрі, який занесені у список Світової спадщини ЮНЕСКО.
Туристу слід обов’язково оглянути Ратушу, площу Ринок, Домініканський собор, Королівський арсенал, монастир Бернардинів, Собор святого Юра, Університет І.Франка, Оперний театр, Вірменську церкву, Палац Потоцьких, парк “Шевченківський гай”. Принагідно відмітимо, Львівський оперний театр – один з найкращих театрів світу.
Львів – діловий та туристичний центр Карпат. Тут діє сила-силенна підприємств та фірм, торгових центрів. У Львові діє чималенько готелів різних типів та костелів, де зможуть зупинитися туристи.
Львів здавна славиться своїми кав’ярнями, пивом, цукерками та ресторанами. Будучи у Львові, обов’язково скуштуйте справжньої львівської кави та шоколаду. До речі, свято кави та шоколаду в Львові проводиться щорічно.
Поміж тим, Львів вважають найбільш “дощовим” містом. Тому їдучи до Львова, прихопіть парасольку.
Дістатися до Львова дуже зручно, оскільки Львів один з найважливіших транспортних вузлів Карпат і України. Авто шляхи з’єднують Львів з Києвом, Варшавою, Краковом, Будапештом, а Львівський залізничний вокзал – найстаріший в Карпатах.